Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 13:21:45

Народний депутат Олександр Черненко представив річний звіт своєї діяльності у Верховній Раді України

27.11.2015   17:18Агенцiя

27 листопада у Чернігові відбувся прес-брифінг, під час якого народний депутат Олександр Черненко представив річний звіт своєї діяльності у Верховній Раді України, також представник програми USAID «РАДА» Едуард Рахімкулов презентував концепцію «Модельного округу».

Під час прес-брифінгу народний депутат Олександр Черненко (фракція партії “Блок Петра Порошенка”) відзвітував перед виборцями за рік проведеної роботи у парламенті.

В рамках звіту депутат  розповів про свою діяльність в Комітеті з питань правової діяльності та правосуддя, 37 внесених законопроектів, 6 депутатських запитів та більше 50 звернень до органів влади. Депутат зупинився на питанні виборчої  реформи: «Особисто я цей  рік присвятив напрацюванню пакету нового законодавства про вибори і референдуми, включно із Виборчим кодексом. Сьогодні ці закони готові і внесені.» – наголосив Черненко.

Впродовж року у місті Чернігів функціонує Громадська приймальня народного депутата, двічі на місяць депутат веде особистий прийом громадян. Олександр Черненко зазначив: «Ще один важливий аспект діяльності – робота із виборцями. Вдалося провести 24 зустрічі з виборцями, також через приймальню на мою пошту надійшло та було розглянуто 87 звернень громадян.»

Едуард Рахімкулов презентував роботу програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", розповівши  про запуск проекту «Модельний округ» щодо роботи народних депутатів України на територіальних виборчих округах. «Два головні акценти цього проекту – стверджує Едуард Рахімкулов, – будуть спрямовані на запровадження нових ефективних механізмів комунікації між народними обранцями та їх виборцями, а також використання інноваційних інструментів електронного врядування».

У рамках Програми функціонують 8 «модельних округів», закріплених за народними депутатами, яких було відібрано на конкурсній основі. Робота Програми в модельних округах допоможе народним депутатам покращити комунікацію з виборцями через впровадження інноваційних інструментів. Зокрема, планується, що депутати візьмуть участь у тестовому впровадженні «мобільного робочого місця народного депутата» та «віртуальної приймальні народного депутата». Сучасне програмне забезпечення дозволить виборцям отримати вичерпну інформацію про діяльність депутата в окрузі, надіслати запит, в свою чергу, депутати матимуть зручний доступ до багатьох профільних баз даних.

У Чернігівській області в рамках «модельного округу» працює народний депутат Олександр Черненко.

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.