Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 18:58:45

Росія перестала пускати турецькі вантажі через пункти пропуску Чернігівської області

26.11.2015   14:03Агенцiя

В результаті пунктах пропуску "Грем'яч" та "Сіньковка" утворилися черги.

Російська митниця перестала пропускати турецькі вантажі через пункти пропуску на російсько-українському кордоні в Чернігівській області.

Про це сьогодні в ході брифінгу повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України прес-секретар Олег Слободян, передає кореспондент РБК-Україна.

"Протягом доби у зв'язку з відмовою російськими митниками в оформленні вантажів, які слідують з Туреччини, зафіксовано незначне скупчення автотранспорту в пунктах пропуску "Грем'яч" та "Сіньковка" Чернігівського загону. Офіційних документів про відмову в пропуску з боку Росії водії не отримували. Зі слів, російська сторона мотивує непропуску транспортних засобів з вантажами з Туреччини відсутністю необхідних дозвільних документів у водіїв", - повідомив Слободян.

Слободян уточнив, що були затримані 6 фур у пункті пропуску "Грем'яч" і 20 "Синьківки". Дані автомобілі були оформлені українськими митниками на виїзд з України, проте не пропущені в РФ. Таким чином вони перебувають між українськими і російськими пунктами пропуску в очікуванні можливого рішення від РФ.

Слободян зазначив, що невідомо, коли російська сторона прийме рішення за даними вантажів. Він підкреслив, що українські прикордонники відстежують ситуацію.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини