Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:25:19

"Ми не вороги і ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну" - В. Данилець та В. Моїсеєнко

25.11.2015   11:12Агенцiя

Концерт народних артистів України Володимира Данильця і Володимира Моісеєнка (відомих як гумористичний дует «Кролики») під загрозою зриву. Про це та цькування і звинувачення у непатріотичності вони розповіли на прес-конференції у Чернігові 24 листопада.

Артисти заперечили всі звинувачення запевнили, що не мали і не мають нічого проти української мови.

На ім’я Президента, Міністра культури України, директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, директора Чернігівського драматичного театру, де має відбутися концерт артистів, надійшов лист з проханням заборонити виступ «через їх зневажливу проросійську позицію та зневажливе ставлення до державної мови». Підписалися під листом деякі громадські організації та політичні партії.

Це звернення та звинувачення, описані в ньому, обурили народних артистів. Володимир Моїсеєнко та Володимир Данилець звернулися до преси, аби пояснити своє бачення ситуації. Скандал розгорівся після запису спільного концерту з російськими зіркам, а також звинувачень Данильця в тому, що він негативно висловлювався щодо української мови.

Володимир Данилець, який, до речі, є вихідцем з Чернігівської області (село Дмитрівка, Бахмацького району), заявив, що під час дискусії з Іриною Фаріон, підтвердженням чому є  відеозапис, котрий кожен трактує по-своєму, він стверджував, що треба захищати та розмовляти літературною українською мовою, а не діалекти, що часто звучать з телеекранів і містять слова часто незрозумілі глядачам. Народні артисти підкреслили, що нічого антиукраїнського у їх словах та діях не було.

«Ми не вороги і ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну», - підкреслив Володимир Моїсеєнко.

Виступає дует «Кролики» не тільки в Росії, а й в інших країнах, саме як український колектив.

Останні новини Чернігівщини

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.