Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:44:53

Звернення новообраного міського голови до чернігівців. ВІДЕО

18.11.2015   18:34Агенцiя

Дорогі чернігівці!

Ще раз хочу подякувати вам за підтримку на виборах!
Центральна виборча комісія вже оголосила їх результати, а я, як і обіцяв Вам, написав заяву про складення повноважень народного депутата України. Сподіваюся, вона буде проголосована Парламентом протягом тижня та ми розпочнемо повноцінну роботу в рідному місті.

Хочу повідомити вам, що зараз іде процес формування демократичної більшості в Чернігівській міській раді, яка разом зі мною візьме відповідальність за розвиток нашого міста. Цей процес відбувається абсолютно публічно, а не кулуарно. Я та моя команда вже провели зустрічі з фракціями або представниками політичних сил Батьківщина, Самопоміч, ДемАльянс та Солідарність.
Разом ці фракції нараховують 24 голоси в міській раді, тобто, більшість. Це не означає, що ми відштовхуємо представників інших політичних сил, які хочуть працювати разом із більшістю. Цей процес абсолютно відкритий і ще до першої сесії я проведу зустрічі з кожною фракцією, яка в результаті виборів отримала представництво в міській раді.
Ще раз хочу повторити: двері міського голови будуть відкриті для всіх, хто має ідеї та бажання працювати заради майбутнього Чернігова!

Першим завданням нової міськради має стати формування виконкому. Після цього, ми перейдемо до уважного вивчення діяльності кожного керівника структурного підрозділу або комунального підприємства. Там де потрібно, проведемо зміни, оголосивши відкритй конкурс на заміщення вакантних посад.
Моя мета - залучити до роботи у владі найкращих людей, які зможуть ефективно та чесно працювати для громади міста.

Прошу всіх співробітників системи міської влади та комунальних підприємств продовжувати спокійно працювати.
Всі зміни будуть виваженими та торкнуться лише частини керівної ланки. Ті ж, хто сумлінно виконував свою роботу - продовжать це робити, отримавши значно більше можливостей для самореалізації.

І останнє. Як до обраного міського голови до мене звертається багато чернігівців із запитанням про 500 гривень соціальної допомоги, які вони отримали. За словами людей, зараз їм надходять певні листи, начебто від комерційного банку і вони бояться, що ці гроші доведеться повернути.
Хочу заспокоїти людей. Я дав доручення уважно вивчити текст цих листів, і наскільки мені відомо, банк “Контракт” знаходиться в стадії ліквідації і нічого не недсилав. Не виключно, що ці листи були спробою дискредитувати мене під час виборів.
Тому, почувайте себе спокійно! Майбутнє цієї програми ми визначимо спільно з усією громадою міста, але ті, хто вже отримав кошти нікому їх повертати не буде ні за яких обставин.

З повагою,
Владислав Атрошенко

 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44

Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини