Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 22:26:20

До 20-ої річниці створення Служби безпеки України

20.03.2012   08:47

25 березня виповнюється 20 років від дня створення Служби безпеки України.

Валерій Кріпак

Валерій Кріпак

З цієї нагоди у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті збори та святковий концерт.

З вітальним словом на початку заходу до працівників та ветеранів СБУ звернувся начальник Управління Служби безпеки України в Чернігівській області Валерій Кріпак.

Вітаючи присутніх з ювілейною датою, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив: Служба безпеки України займає важливе місце в системі правових органів держави, активно сприяє реалізації національних інтересів в зовнішній та економічній сфері, ефективно працює над створенням необхідних умов для динамічного розвитку відносин з іншими країнами.

Продовжуючи кращі традиції своїх попередників, нинішнє покоління працівників Служби безпеки України надійно стоїть на варті територіальної цілісності і суверенітету нашої держави.

“Захист інтересів держави і суспільства від протиправних посягань – відповідальна і благородна місія. Незважаючи на труднощі – спочатку перехідного періоду, потім глобальних реформаційних перетворень – ви з честю виконуєте професійний обов’язок щодо відстоювання інтересів своєї країни.

Для Чернігівської області, розташованої на стику кордонів України, Білорусі та Росії, особливе значення має ваша професійна діяльність, направлена на недопущення нелегальної міграції, боротьбу з проявами транснаціональної злочинності, тероризмом.

З нагоди свята Володимир Хоменко вручив відзнаки облдержадміністрації.

Вітаючи співробітників та ветеранів обласного управління СБУ, Анатолій Мельник, зокрема, наголосив на важливій ролі Служби у забезпеченні захисту інтересів держави та її громадян. “Співробітники органів безпеки заслужили визнання і пошану наших громадян працездатністю, мужністю та відвагою. Вам притаманні високий професіоналізм, любов до Батьківщини та безкорисливе служіння їй, – сказав Анатолій Мельник. – Сьогодні ви перебуваєте на передньому краї боротьби з організованою злочинністю, корупцією, ставите в регіоні надійний заслін незаконному обігу наркотиків та зброї, захищаєте економічний, науково-технічний і оборонний потенціал держави”.

На закінчення очільник представницької влади області висловив переконання, що знання, компетентність та досвід роботи співробітників СБУ області й надалі слугуватимуть запорукою стабільності Сіверського краю.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці створення СБУ Почесною грамотою обласної ради з врученням пам’ятного знака Анатолій Мельник нагородив полковника, першого заступника начальника УСБУ в області Юрія Гетала та підполковника, начальника підрозділу УСБУ в області Андрія Гапієнка.

В урочистостях також взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій, керівники державних установ та організацій.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.