У Росії скасовано пільговий режим для громадян України
У Росії з неділі, 1 листопада, скасовано пільговий режим для громадян України. Про це повідомляє ТАСС.
Відзначається, що пільги збережуться тільки за біженцями зі сходу України. Для решти українців перебувати на території Росії без дозвільних документів - патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання та інших, можна буде 90 днів протягом 180 днів.
"Громадянам України, які здійснюють трудову діяльність на території Росії, і охочим продовжити своє законне перебування, необхідно звернутися в ФМС за отриманням патенту", - заявив керівник Федеральної міграційної служби РФ Костянтин Ромодановський.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression