Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:31:55

Чернігівський окружний адмінсуд зупинив беззаконня з підрахунком голосів, - адвокат

31.10.2015   21:11Агенцiя

Сьогодні, 31 жовтня, Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позови міської організації партії «Наш Край» до Чернігівської міської виборчої комісії.

Зокрема, рішенням суду визнано протиправними та скасовано постанови Чернігівського міськвиборчкому про призначення перерахунку недійсних бюлетенів у Новозаводському та Деснянському районах.

Суд погодився з аргументами позивача, що міська комісія не має права призначати повторний підрахунок голосів по виборчих дільницях. Також судді звернули увагу на порушення термінів подання скарг, що послугували підставою для прийняття рішення про перерахунок голосів. Так, при граничному терміні подання скарги в два дні – тобто 28 жовтня, міськвиборчком прийняв і задовольнив скарги, подані 30 жовтня.

Адвокат Микола Торбєєв, який представляє інтереси команди кандидата на пост міського голови Олександра Соколова, додав, що представники Чернігівського міськвиборчкому так і не змогли пояснити суду, чому вони проігнорували порушення терміну оскарження: «Така лояльність здається щонайменше упередженою».

Відповідно до рішення суду, Новозаводський і Деснянський районні виборчкоми повинні відмовитися від виконання незаконного рішення про перерахунок недійсних бюлетенів.

М.Торбєєв також наголосив, що стосовно членів комісії, які голосували за це незаконне рішення, будуть підготовлені документи з вимогою звільнити їх із займаних посад.

Нагадаємо, в Чернігові окремі політичні сили, підконтрольні олігархам, пішли на безпрецедентне порушення виборчого законодавства, щоб зірвати вибори. Зокрема, Чернігівська міська виборча комісія перевищила свої повноваження, прийнявши незаконне рішення про повторний перерахунок бюлетенів, які були визнані недійсними на дільницях Новозаводського та Деснянського районах міста. Більше того, незаконний перерахунок голосів вирішили проводити вночі, щоб кандидати, журналісти, довірені й уповноважені особи, міжнародні спостерігачі не могли бути попереджені про це і бути присутніми на перерахунку.

У Чернігівській організації партії «Наш край» заявили, що представники олігархів намагаються зробити з Чернігова полігон із відпрацювання чорних технологій зі зриву виборів. Такі методи вже відпрацьовувалися на парламентських виборах у 2012 році.

Окрім спроб зірвати вибори, опоненти готують масштабні провокації в Чернігові. Так, у Києві замовлено великий наклад дублікатів «Соціальної картки чернігівця» з метою дискредитації проекту.

Можливо, в картках будуть вказані недійсні номери телефонів та інша недостовірна інформація. Мета – дезінформувати чернігівців, зірвати реалізацію соціального проекту й очорнити чинну владу, що є ініціатором зазначеної програми. Деякі політичні сили готові йти на будь-які провокації з єдиною метою – не допустити чесних виборів у Чернігові, наголосили партійці.

PR

Останні новини Чернігівщини

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу 07:12

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич 07:04

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.

У Менській громаді відкрили соціальну пральню

У Менській громаді відкрили соціальну пральню 07:00

6 грудня відбулося відкриття соціальної пральні в рамках реалізації грантового проєкту Соціальна пральня «Достойне життя»