Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 06:48:28

Перші об'єднані громади Чернігівщини обрали нових голів та депутатів рад

29.10.2015   09:45Агенцiя

25 жовтня відбулися вибори в п'яти об'єднаних територіальних громадах Чернігівщини. Цього разу мешканці обирали голів та ради вже об'єднаних територіальних громад, які будуть відповідальними не тільки за власну, а і за громади, які прийняли рішення про об'єднання.

В чотирьох громадах, а саме: Парафіївській, Макіївській, Деснянській та Кіптівській переконливу перемогу здобули діючі сільські та селищні голови, які були ініціаторами об'єднання.


Таким чином головою:

Парафіївської об'єднаної територіальної громади обрано - Карпенко Валентину Федорівну,
   
Кіптівської об'єднаної територіальної громади обрано - Кучму Володимира Володимировича,
   
Деснянської об'єднаної територіальної громади обрано - Осташевського Юрія Валентиновича,
   
Макіївської об'єднаної територіальної громади обрано - Баклана Петра Андрійовича.

На виборах у Вертіївській об'єднаній територіальній громаді з невеликою перевагою переміг Мороз Ігор Григорович.



Наступним етапом для цих громад буде створення і реєстрація нових органів місцевого самоврядування та виконкомів, формування бюджетів та розробка планів розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.