Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:15:44

Звернення Владислава Атрошенка до виборців

28.10.2015   08:24Агенцiя

Дорогі чернігівці!

Я щиро дякую всім, хто, незважаючи на зневіру, прийшов 25 жовтня на вибори!

Мій основний опонент побудував свою кампанію не на звіті про роботу за 13 років, а на спробах принизити та дискредитувати мене та мою команду. Це продовжується і зараз - на другий день після голосування у поштові скриньки чернігівців вкинуті листівки начебто від мого імені, абсолютно брехливого змісту.  Брехня – визначальна риса кампанії з боку цієї міської влади.

Натомість я вів передвиборчу кампанію чесно: не займався підкупом виборців, представив стратегічну програму розвитку міста, звітував за зроблене.

Саме томуя з оптимізмом дивлюся на другий тур виборів міського голови Чернігова. Адже не можна залякати та обдурити всіх чернігівців, які набагато розумніші, ніж думає про них нинішняміська влада.

Вже зараз, не чекаючи другого туру, закликаю до консолідації всі політичні сили, які думають про розвиток Чернігова та його майбутнє. Я готовий до щирого діалогу та спільного розгляду всіх проектів та пропозицій, які спрямовані на покращення якості життя людей.

Бачу такі основні фактори консолідації, навколо яких маємо об’єднати місто:
1. Підтримка чернігівців: доступна медицина, якісний громадський транспорт, високі стандарти ЖКГ, турбота про малозабезпечених людей.
2. Суспільний добробут: створення нових робочих місць, розвиток економіки, залучення інвестицій, підвищення якості життя людей в Чернігові.
3. Розвиток міста та його модернізація: покращення якості освіти, енергозберігаючі програми, екологія.
4. Прозорість: подолання корупції, відкриті земельні аукціони, регулярні звіти чиновників перед громадянами.

Закликаю до спільної роботи всі політичні сили, які потрапили та не потрапили до міської ради, громадські організації та небайдужих чернігівців. Я готовий простягнути руку кожному, хто хоче працювати для розвитку Чернігова.

Не треба думати, що все вже вирішено. Все залежить від вас!

Досягнення моєї команди та результати її роботи для чернігівців протягом останніх років потрібно захищати. І ми готові до цього!

Пам’ятаймо: погану владу вибирають хороші люди, які не ходять на вибори.

Тому закликаю всіх вас, шановні земляки, - 15 листопадапідтримайте розвиток міста та дайте йому шанс на позитивні зміни і гідне майбутнє! Місту потрібен ковток свіжого повітря!Не знехтуйте тими можливостями, які відкриваються перед Черніговом після зміни міського голови!


З повагою, Владислав Атрошенко

 

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини