Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 08:48:44

Звернення Владислава Атрошенка до виборців

28.10.2015   08:24Агенцiя

Дорогі чернігівці!

Я щиро дякую всім, хто, незважаючи на зневіру, прийшов 25 жовтня на вибори!

Мій основний опонент побудував свою кампанію не на звіті про роботу за 13 років, а на спробах принизити та дискредитувати мене та мою команду. Це продовжується і зараз - на другий день після голосування у поштові скриньки чернігівців вкинуті листівки начебто від мого імені, абсолютно брехливого змісту.  Брехня – визначальна риса кампанії з боку цієї міської влади.

Натомість я вів передвиборчу кампанію чесно: не займався підкупом виборців, представив стратегічну програму розвитку міста, звітував за зроблене.

Саме томуя з оптимізмом дивлюся на другий тур виборів міського голови Чернігова. Адже не можна залякати та обдурити всіх чернігівців, які набагато розумніші, ніж думає про них нинішняміська влада.

Вже зараз, не чекаючи другого туру, закликаю до консолідації всі політичні сили, які думають про розвиток Чернігова та його майбутнє. Я готовий до щирого діалогу та спільного розгляду всіх проектів та пропозицій, які спрямовані на покращення якості життя людей.

Бачу такі основні фактори консолідації, навколо яких маємо об’єднати місто:
1. Підтримка чернігівців: доступна медицина, якісний громадський транспорт, високі стандарти ЖКГ, турбота про малозабезпечених людей.
2. Суспільний добробут: створення нових робочих місць, розвиток економіки, залучення інвестицій, підвищення якості життя людей в Чернігові.
3. Розвиток міста та його модернізація: покращення якості освіти, енергозберігаючі програми, екологія.
4. Прозорість: подолання корупції, відкриті земельні аукціони, регулярні звіти чиновників перед громадянами.

Закликаю до спільної роботи всі політичні сили, які потрапили та не потрапили до міської ради, громадські організації та небайдужих чернігівців. Я готовий простягнути руку кожному, хто хоче працювати для розвитку Чернігова.

Не треба думати, що все вже вирішено. Все залежить від вас!

Досягнення моєї команди та результати її роботи для чернігівців протягом останніх років потрібно захищати. І ми готові до цього!

Пам’ятаймо: погану владу вибирають хороші люди, які не ходять на вибори.

Тому закликаю всіх вас, шановні земляки, - 15 листопадапідтримайте розвиток міста та дайте йому шанс на позитивні зміни і гідне майбутнє! Місту потрібен ковток свіжого повітря!Не знехтуйте тими можливостями, які відкриваються перед Черніговом після зміни міського голови!


З повагою, Владислав Атрошенко

 

PR

Останні новини Чернігівщини

У Сновській громаді горіла церква

У Сновській громаді горіла церква 08:26

22 січня о 03:34 до Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу Свято-Миколаївської церкви Чернігівської єпархії Української православної церкви, що у м. Сновськ Корюківського району.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.