Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:54:29

Виборчий марафон у прес-центрі "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина" триває. ВІДЕО

25.10.2015   19:37Агенцiя

Під час прес-конференції о 17 годині з журналістами зустрілися представники міської територіальної виборчої комісії, політичних партій, спостерігачі та експерти.

Представник міської ТВК Олександр Гашпар розповів про те, що офіційні дані про явку виборча комісія зможе надати лише о 21 години. Він більше уваги приділив порушенням, які фіксувалися у Чернігові напередодні дня виборів та в день голосування. Так одному з кандидатів на посаду міського голови комісією було винесено перше попередження за неподання фінансового звіту. Також Олександр Гашпар відмітив, що багато проблем із друком бюлетенів та їх розподілом по дільницях. Так на одну з дільниць Чернігова потрапили бюлетені інших дільниць.

Координатор Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області Євген Романенко зазначив, що є певні проблеми та інциденти під час голосування. Наприклад, у місті Прилуки біля однієї з дільниць активісти Самооборони зафіксували авто, до якого сідали люди, що виходили після волевиявлення. . «В машині самооборонівцям вдалося взяти списки та зафіксували номер автівки. Написані заяви до міліції та СБУ», - сказав Є.Романенко. Він також підкреслив, що бюлетені мають дуже велику кількість помилок.

Так Варвинська селищна ТВК загубила прізвище одного з кандидатів, причому це було виявлено лише пообіді. 

Цікавий випадок стався у Батурині. «У бюлетенях на виборах до Батуринської міської ради напроти назви партії «Наш край» не було прописано прізвище кандидата, але навпроти партії «Свобода» значився кандидат от «Нашого краю». Батуринська міська виборча комісія своїм рішенням зобов’язала зробити виправлення (зробили ручкою). Спостерігачі від ОПОРИ, члени ТВК та політичних партій склали акт, але кандидат, якого не вписали у бюлетень, підписати цей акт відмовився», - розповів Євген Романенко.

Експерт з виборів Сергій Соломаха вважає, що найбільшим порушенням на цих виборах є відкриття дільниці о 12.00 у Мені. На його думку це замовний зрив виборів.

За словами представника політичної партії «УКРОП» Романа Семешка більшість порушень мають індивідуальний характер. Він звернув увагу на те, що виборці дуже плутаються у бюлетенях та не розуміють як їм голосувати. На його думку деякі партії та кандидати дозволяють собі порушувати закон, бо в день виборів їх неможливо зняти з перегонів та і відповідальність за порушення можна не враховувати.

Представник ВО «Свобода» зазначив, що його політична сила має багато фактів про порушення на віддалених сільських дільницях. Партія готує з цього приводу інформацію. Також на його думку велика проблема всіх демократичних сил – це невміння об’єднатися задля досягнення спільної мети.

За словами представників Громадського штабу Чернігова  явка на 16 годину в Чернігові склала 35%.

Представник Аграрної партії України Олександр Макаренко заявив, що ввечері посилився підвіз виборців представниками «Нашого краю», особливо у сільській місцевості. Причому як зазначив Олександр Макаренко, як тільки партійці затримали такий автобус, то одразу в інтернеті почали поширювати відео про підкуп виборців з боку Аграрної партії України.

Прес-центр «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» спільно з дискусійним клубом «Експерта думка» запрошує суб’єктів виборчих перегонів, журналістів, а також усіх експертів, хто цікавиться виборами до нашого прес-центру. Наша мета – сприяння незалежному та повному висвітленню виборчих подій. Наступні прес-конференції відбудуться 20.00 та 21.00.
 

 

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини