Більш за все в голосуванні плутаються пенсіонери. ФОТО
Про це розповідають члени комісії та спостерігачі на Чернігівських дільницях для голосування.
Кореспондент інтернет-видання «Чернігівський монітор» відвідав декілька дільниць для голосування у Чернігові.
Першою була дільниця № 741064, яка знаходиться на базі 24-ї школи (вул. Толстого). Член комісії розповіла, що загалом голосування проходить спокійно і без порушень. Близько 12-ї години дня була невелика черга з виборців але за кілька хвилин всі охочі мали змогу проголосувати.
Станом на 15:00 проголосувало 664 виборця – це приблизно 40%.
На дільниці № 740996, яка знаходиться на базі Чернігівського історичного музею (район Червоного мосту) станом на 16:00 проголосувало близько 554 виборця. Спостерігачі та члени комісії запевнили, що значних порушень не було і голосування іде доволі спокійно.
Один з членів комісії розповів, що цьогорічна система голосування викликає деякі незручності. «Пенсіонерам дуже важко розібратися на якому папері треба голосувати за мера, а на якому за депутата. Хоч і на бюлетені є інформація, але це мало допомагає людям похилого віку.» Тож при видачі бюлетенів члени комісії за необхідності пояснюють на якому аркуші голосують за голову рад, на якому за депутатів.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.