Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 13:02:26

Вибори проходять і у п’яти об’єднаних громадах Чернігівщини

25.10.2015   18:57Агенцiя

Наша знімальна група побувала у центрі однієї з них – Кіптях Козелецького району і дізналася, чи раді мешканці таким змінам.

Також ми відвідали Чернігівський район, де об’єднання громад ще попереду.

У селі Іванівка Чернігівського району 1302 виборці. Люди голосують активно: зранку, каже голова дільничної виборчої комісії, навіть стояли черги. Світлана Пушкар, голова ДВК № 740829: «Відкрилися вчасно, все було добре, спостерігачів зареєстрували, все по закону».

Голосування за новою виборчою системою викликає у людей, особливо літніх, деякі труднощі, розповідають на дільниці. Не всім зрозумілі зміни у бюлетені, та ще надруковані назви партій та прізвища кандидатів дрібним шрифтом. Світлана Пушкар: «Люди приходять, беруть бюлетень, тяжко їм розібратися, та нічого, помаленьку стоять, читають, голосують».

Дехто з виборців зізнається, що дійсно довго розбирався, як голосувати, а дехто відверто дивується, що ж там може бути складного.

У Кіптях Козелецького району дільниця також відкрилася вчасно. Виборців тут 439. Проблем під час голосування нема, запевняє нас голова комісії. Кіпті – центр об’єднаної громади, до якої входить шість сіл. Ірина Погоняйло, голова ДВК № 740260: «Люди йдуть активно, бо вірять, що в нас буде краще життя, обираємо голову територіальної громади, сподіваємося, що від нього буде залежать життя нашої громади, тому ніяких затримок».

Перед тим, як села об’єдналися, з їхніми жителями проводили зустрічі, роз’яснювали, що й до чого. Люди, з якими ми спілкувалися на виході з виборчої дільниці, позитивно ставляться до такої реформи. Із новою виборчою системою, кажуть, також ніяких проблем.



Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року