Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 22:48:53

Міський голова Олександр Соколов задоволений явкою чернігівців

25.10.2015   14:44

Чернігівський міський голова Олександр Соколов проголосував на дільниці №741074, розташованій у приміщенні гуртожитку обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Ушинського.

Щоб зробити своє волевиявлення, міському голові теж довелося стояти в черзі.

О.Соколов, спілкуючись із журналістами, поділився, що прийшов голосувати у хорошому настрої і задоволений активністю чернігівців.

"Це добре, коли люди так активно йдуть на дільниці, щоб зробити свій вибір. Хотілося, щоб була висока явка", - сказав О.Соколов.

У виборчі списки на дільниці №7410174 включено понад 2 тис. чернігівців. Станом на 12.00 проголосували майже 400 виборців.

 

PR

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини