Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:00:54

Рятувальники взяли участь у роботі прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина"

23.10.2015   18:32Агенцiя

23 жовтня представник Управління ДСНС у Чернігівській області взяв участь у круглому столі прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина".

Зокрема було зазначено, що рятувальниками області вжито заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць, а саме: до органів влади, голів виборчих комісій направлені інформаційні матеріали щодо приведення дільниць у належний протипожежний стан, з членами комісій проведені відповідні інструктажі, виборчі дільниці забезпечені пам'ятками та інструкціями з питань пожежної та техногенної безпеки.

Крім того, пожежно-рятувальними підрозділами відпрацьовані документи оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, а весь особовий склад з 24 жовтня переводиться на посилений варіант несення служби.

На цей період у підрозділах чергуватиме понад 200 співробітників на 63 одиницях пожежно-рятувальної техніки та ще стільки ж особового складу та 66 одиниць техніки перебуватимуть в оперативному резерві, який готовий до реагування.

Крім того, близько 500 співробітників оперативно-рятувальної служби області здійснюватимуть патрулювання та чергування безпосередньо на виборчих дільницях і слідкуватимуть за протипожежним станом електромереж, шляхів евакуації, засобів пожежогасіння тощо.

На завершення роботи прес-центру представник Управління ДСНС у Чернігівській області через засоби масової інформації звернувся до голів виборчих комісій з проханням ще раз ретельно перевірити стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць та провести додаткові інструктажі з членами комісій, аби не допустити пожеж і надзвичайних подій під час проведення виборів.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини