Візит делегації Посольства Індонезії в Україні до Чернігова
22 жовтня в Чернігівській ОДА відбулася зустріч з делегацією Посольства Республіки Індонезія в Україні на чолі з радником Посольства пані Деві Ратіх Картонегоро.
Чернігівську область представляли директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Юлія Свириденко, Валерій Білоокий, начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату Чернігівської ОДА та директор Офісу реформ в Чернігівській області Ярослав Жиденко.
Основною темою бесіди стало проведення 25 жовтня місцевих виборів в Чернігівській області та в Україні вцілому. Валерій Білоокий ознайомив закордонних гостей з процесом виборів в Україні відповідно до нового Закону України «Про місцеві вибори».
Зокрема він наголосив, що на місцевих виборах право висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів реалізується через відповідні місцеві організації політичних партій або шляхом самовисування. Реєструють кандидатів територіальні виборчі комісії відповідно до виду виборів та територіальної належності проведення виборів. Зареєструватися можна було до 1 жовтня, тому цей процес вже завершено і всі бажаючі, які мали право, були зареєстровані виборчими комісіями.
Особливу цікавість у представників Посольства Індонезії викликало питання системи реєстру виборців. Так, Валерій Білоокий пояснив, що база даних Державного реєстру виборців є унікальною в Україні по своїй масштабності, рівню захищеності, постійній актуалізації відомостей про виборців та автономному характеру її ведення.
Окремо сторони зупинилися на спільних рисах проведення виборів в обох країнах.
Як зазначив Валерій Білоокий: «Сподіваємося, що 25 жовтня кожен бажаючий виборець зможе скористатися свої правом голосу та вибори в області відбудуться чесно, прозоро, а найголовніше безпечно.»
Юлія Свириденко ознайомила представників Посольства Індонезії в Україні з економічним потенціалом нашого регіону та станом зовнішньої торгівлі підприємств області з індонезійськими партнерами.
Довідково.
За результатами січня-липня 2015 року експорт товарів до Індонезії, зокрема, овочів, склав 47,5 тис. дол. США, що на 0,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Імпорт індонезійських товарів (олова та виробів з нього, котлів, машин, електричних машин, різних готових виробів) збільшився на 11,5% до 39,1 тис. дол. США.
Позитивне сальдо склало 8,4 тис. дол. США.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.