Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:38:42

Заява депутатської групи партії "Наш Край" у Чернігівській обласній раді з приводу поточної політичної ситуації в Чернігові

23.10.2015   13:12Агенцiя

"Солідарність" готує масові провокації в центрі Чернігова, - заявив Валентин Мельничук.

У Чернігові деякі політичні сили, які втратили електоральну довіру і рейтинги, планують в останній день агітації, 23 жовтня, спровокувати громадянське протистояння в центрі міста, щоб потім звинуватити в цьому своїх опонентів.

Зокрема, представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» планують масові зіткнення під час двох концертів на центральній площі Чернігова. При цьому в одному з концертів беруть участь діти.

Як стало відомо депутатській групі, з цією метою представники «Солідарності» привезли до Чернігова 60 колишніх членів харківського «Оплот». «Завезли людей спортивної зовнішності, які відпрацьовували свої навички з організації масових заворушень, били людей на антимайданах. Тепер зіткнення планують влаштувати в Чернігові. У них можуть постраждати невинні люди. А ще недобросовісні політики втягують у це дітей і ними ж прикриваються. Це за гранню моралі», - заявив голова депутатської групи «Наш Край» Валентин Мельничук.

Крім того, представники «Солідарності» замовили додатковий тираж Чернігівської обласної газети «Деснянська правда», в якій розміщена свідомо неправдива інформація і наклеп на адресу політичних опонентів – партії «Наш Край». «На жаль, у партії «Солідарність» намагаються перемогти на виборах у Чернігові за будь-яку ціну, прикриваючись дітьми, використовуючи чорні технології, обливаючи брудом своїх опонентів. Ці політики забули, за що боровся Майдан і скільки людей загинуло під час Революції Гідності, під час проведення АТО. Люди боролися, у тому числi, й проти політиканів, готових задля влади приносити в жертву людей», - заявив В.Мельничук.

У депутатській групі «Наш Край» закликали всі політичні сили вести передвиборну боротьбу чесно і не використовувати чернігівців у своїх брудних політичних війнах.

PR

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини