Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:06:30

Рух ЧЕСНО розповів про кандидатів на місцевих виборах

23.10.2015   08:56Агенцiя

22 жовтня у Чернігові відбулась підсумкова прес-конференція за результатами кампанії «Стеж за грошима», яка втілювалась Громадським Рухом ЧЕСНО та ГО Активна громада.

Аналітик Громадського руху Андрій Кужель повідомив, що представники шести політичних сил підписали Декларації відповідальності з Громадським рухом ЧЕСНО. Зокрема, всі 24 кандидати від «ДемАльянсу» та їх кандидат на посаду міського голови Ігор Андрійченко. Також, всі 27 кандидатів від «Самопомочі» підтримали декларацію, в тому числі і кандидат на мера Володимир Зуб. З певними зауваженнями підписали Декларацію і всі кандидати від «Громадянської позиції».

Водночас, попри обіцянки підписати декларації відповідальності всіма кандидатами, так і не підписали представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»», окрім одного з кандидатів до міської ради та Владислава Атрошенка, кандидата на пост мера. Обіцяли і не підписали представники «Радикальної партії Олега Ляшка», окрім кандидатки до Чернігівської міської ради Олени Варнакової.

Також, свою обіцянку щодо підписання Декларацій не стримали і представники «Партії простих людей». Від «ППЛ» підписався лише Сергій Балакша.

Представник «ЧЕСНО» в Чернігові також зазначив, що у списках кандидатів до Чернігівської міської ради прогульників засідань рад немає,лише кілька прогульників комісій. «Ми сподіваємося, що в цьому є і наша заслуга. Адже ми моніторили відвідуваність депутатами сесій і комісій у рамках кампанії «Чесна весна – відповідальна осінь» і надсилали партіям результати по прогульникам»,- зазначив Андрій Кужель.

Окрім цього, під час прес-конференції, було наголошено, що серед діючих депутатів Чернігівської міської ради більше 20 піде на місцеві вибори змінивши суб’єкт висування.

За даними аналізу, який провів Рух «ЧЕСНО» у Чернігові, найбільше перебіжчиків зібрала партія «БПП», на другому місці – «Наш край» та «Радикальна партія».

З історією балотування чернігівських політиків від партій можна ознайомитися у проекті політичних траєкторій. Дані по кандидатам до Чернігівської міської ради зібрані починаючи з 1998 року. 
Як зазначив Кужель, на цьому Рух «ЧЕСНО» не припиняє свою роботу і буде й надалі слідкувати за роботою чернігівських політиків.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.