Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 08:53:08

Виборчі дільниці Чернігова готуються до проведення місцевих виборів 25 жовтня

22.10.2015   12:41

22 жовтня заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров провів засідання робочої групи з питань матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Участь у заході взяли керівники районних у м. Чернігові Новозаводської та Деснянської рад, голова міської виборчої комісії, представники структурних підрозділів міської ради. 

Станіслав Віхров зазначив, що основні аспекти календарного плану з питань підготовки місцевих виборів  виконані в повному обсязі.

Так, 9 вересня працівники комунального підприємства «Зеленбуд» міської ради встановили у визначених місцях 20 стендів для розміщення матеріалів передвиборчої агітації (по 10 на район).

Міська виборча комісія розміщена у приміщенні комунального підприємства «Міський палац культури» міської ради. Комісії виділено дві зали для засідань і чотири робочі кімнати. У повному обсязі забезпечено обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку, оргтехнікою, автотранспортом.

На території Чернігова Центральною виборчої комісією утворено на постійній основі 125 виборчих дільниць, в т.ч. 111 звичайних та 14 спеціальних виборчих дільниць. (Деснянський район – 78 дільниць, в т.ч.: 44 звичайних, 3 спеціальні).

9 жовтня районні у місті виборчі комісії утворили дільничні виборчі комісії. У встановлені строки були проведені перші засідання дільничних виборчих комісій.

Виконавчими органами Чернігівської міської та районних у місті пад проведена відповідна робота щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій. Всі дільничні виборчі комісії забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем та засобами зв’язку відповідно до нормативних вимог.

Так, встановлено 34 основних телефонних апарати, 69 паралельних телефонних апаратів, переоформлено 32 телефони, за що виконавчим комітетом оплачений рахунок на 7,8 тисяч гривень.

Станіслав Віхров також повідомив,що з метою сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень та забезпечення оперативного вирішення у день голосування невідкладних питань, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями, порушенням громадського порядку, виборчого законодавства міський голова видав розпорядження «Про організація роботи у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року».

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів відділами ведення Державного реєстру виборців районних у місті Чернігові рад у встановлені терміни передано до дільничних виборчих комісій попередні списки виборців та іменні запрошення, а також, уточнені списки виборців.

Заступник міського голови також зауважив щодо визначення відповідальних осіб за створення належних умов роботи дільничних виборчих комісій та організацію їх чергування в день голосування у тих підприємствах, установах та організаціях, де розміщені виборчі дільниці.

Станіслав Віхров дав доручення управлінню житлово-комунального господарства забезпечити організацію роботи аварійних груп для швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, які надають житлово-комунальні послуги.

У день голосування керівники районних у місті рад забезпечуватимуть організацію чергування керівництва та відповідальних працівників районних у міста рад.

Заступник міського голови особливо наголосив на важливості забезпечення

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини