Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:33:37

Замовником чорнухи затримані називають новостворену партію

22.10.2015   11:32Агенцiя

Вніч з 20 на 21 жовтня у деяких районних центрах Чернігівської області було гаряче. До Бобровицького, Менського, Варвинського, Куликівського та Прилуцького районів нагрянув «десант» молодиків з антиагітаційним матеріалом проти однієї з партій. Називається газета «Аграрна правда».

У газеті обливають брудом найбільш рейтингових кандидатів від цієї парттії – Віктора Труша (Куликівка), Сергія Гайдая (Варва), Арсена Дідура (Мена), Олену Дмитренко (Козелець), Григорія Супруна (Носівка), Сергія Чубовського (Бобровиця) та ін.

Після оперативного реагування правоохоронних органів декілька груп було затримано. Як стало відомо, всі найманці родом із Прилук. На цю ніч їм було виділено близько 70 000 листівок.

Працювати виїхало 15 машин, у кожній по 4 чоловіки. Оплата була наступною: 150 грн платили тим, хто мав розкидати листівки, по 400 грн – водіям, також видавались кошти на бензин.

Всього було залучено до роботи 60 молодиків. Замовником чорнухи затримані називають новостворену партію, яка зараз активно працює на території Чернігівської області та має такий самий електорат, що й партія проти якої робилось замовлення.

Ступінь відповідольності за порушення виборчого законодавства та порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення мають встановити правоохоронці.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року