Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 18:36:01

Комунікативний майданчик "Чому я йду у мери?" з Андрієм Гедровичем

20.10.2015   12:26Агенцiя

Прес-центр «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» започаткував комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?».

Основною формою цього майданчику були відповіді кандидатів на посаду міського голови на актуальні запитання, які стосуються нашого міста та майбутнього чернігівців. Минулого тижня кандидатам ми запропонували дати відповіді на питання. відгукнулися Роман Семешко, Андрій Гедрович та Володимир Зуб.

Отже, відповіді Андрія Гедровича на питання комунікативного майданчика "Чому я йду у мери?"

Що у Чернігові не так?

Основна проблема міста Чернігова, що воно зовсім не готове до майбутнього. В місті не існує жодної стратегічної програми розвитку відповідно до українських тенденцій розвитку, а тим паче й до світових. Молоді люди не бажають залишатись і жити тут. Місцеві очільники нічого не зробили для того, щоб «наше майбутнє – молодь» хотіла працювати, розвивати місто.
Не прозора система оренди комунальної власності. Умисне занедбання КП «Тролейбусне управління». Влада міста працює проти мешканців, а не допомагає.

Чи можливі швидкі зміни на краще?

Швидкі зміни можливі, але за умови швидкої та професійної діяльності влади, спільно зі згуртованою громадою. За рік можливо створити відділ стратегічного та інноваційного розвитку міста, який буде займатися залучення грантів, інвестиційних програм міжнародних донорів, а також забезпечить виконання всіх умов для розвитку бізнесу (малого, середнього та крупного). Проведення «тотального перезавантаження» міської влади також можливе протягом року. Забезпечити прозорий механізм участі громади в контролі діяльності міських органів влади можливо протягом перших 6 місяців.

Що може зробити одна людина?

Одній людині змінити систему дуже важко, проте вона може: згуртувати громаду навколо програми розвитку та модернізації міста, що дасть вагомий механізм тиску на владу; також одна людина може розпочати зміни в своєму житі, на своїй роботі та подати приклад всім іншим, особливо це важливо коли ти знаходишся на посаді міського голови. Якщо міського голову буде підтримувати громада, такий мер зможе багато чого.

Які позитивні напрацювання потрібно зберегти?


Чернігів комфортне місто для життя, проте не для розвитку, тому звісно всі надбання та здобутки мають залишатись, всі міські програми продовжуватись, але необхідно їх ще й модернізувати, щоб ці програми відповідали сучасним вимогам, допомагали вирішувати проблеми завтрашнього, а не вчорашнього дня.

Чернігів у майбутньому – це…


Чернігів у майбутньому – це центр інноваційних розробок у системі муніципального транспорту та центр неакадемічної освіти. Місто живих легенд та осередок виробництва високотехнологічних продуктів. Місто, що входить у ТОП-100 міст світу. Перше місто в Україні, де буде в повній мірі реалізовані принципи прямої демократії. Місто де всі з України та світу будуть воліти жити і працювати, створювати родини та народжувати дітей. Місто, яке буде в гармонії існувати з неймовірною природою полісся.

До теми

Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» з Романом Давлеткужиним

Владислав Атрошенко – гість комунікативного майданчику "Чому я йду у мери?"

Довідка:
Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» - одна з перших спроб у новій формі ознайомити представників мас-медіа і громадських активістів з кандидатами на посаду міського голови Чернігова.

Організатори сподіваються, що інші кандидати приєднаються до цієї ініціативи та нададуть свої відповіді на питання:
- що у Чернігові не так?
- чи можливі швидкі зміни на краще?
- що може зробити одна людина?
- які позитивні напрацювання потрібно зберегти?
- Чернігів у майбутньому – це…
А журналісти на комунікативному майданчику зможуть поставити свої запитання та оцінити кандидатів у мери нашого міста
.

Прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.