Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 18:02:13

Чим швидше міняються люди у владі – тим буде краще

19.10.2015   06:47Агенцiя

Відомий журналіст Матвій Ганопольський нещодавно відвідав Чернігів. На прес-конференціївін розповів про те, кого ж насправді вважати олігархом.

«Питання про те, хто ж насправді є олігархом, полягає в тому, що робить ця людина. Якщо він побудував собі палаці та яхти – це одна історія, а якщо він будує дитячі майданчики, то це – інша історія. Це легко перевірити: якщо він подав декларацію про все, що у нього є, значить, йому боятися нічого, і він – нормальна людина. Це – дуже просто.
Наскільки я розумію, людина, яку ваш мер намагається зробити “олигархом” в очах інших (мається на увазі Владислав Атрошенко, ред) побудувала у Чернігові багато дитячих майданчиків, а на паркані одного з них, я сам це бачив, хтось написав: «Він – злодій». Це ж треба так уміти!
Хлопці, пишіть на чомусь іншому, а не на його дитячому майданчику! Це він його збудував! Словом, брудна ця кампанія. Не хочу, щоб тут були такі передвиборчі кампанії. Хочу, щоб Чернігів був містом зразковим – от як він є зразковий зовнішньо: красивий, прекрасний, повітряний. Щоб таким він був і з точки зору виборів.
Потрібно міняти людей у владі. Тому що, коли довго сидиш при владі, то тобі здається, що все можна. А від тебе вже всі стомилися. Загалом – необхідно міняти людей. Чим швидше міняються люди – тим буде краще. Для цього й існують вибори».

PR

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.