Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:58:34

Хто з кандидатів на посаду Чернігівського міського голови готовий співпрацювати з підприємцями?

16.10.2015   08:06

Меморандум про співпрацю запропонували підписати чернігівські підприємці кандидатам на посаду Чернігівського міського голови. В цьому меморандумі - вимоги та пропозиції для покращення бізнес-клімату в нашому обласному центрі, напрацьовані в місцевому бізнес-середовищі. Листи-запрошення були надіслані на адреси всіх партій, які висувають своїх представників на посаду мера у Чернігові.

- Ставлячи свій підпис, ці кандидати не тільки продемонструють підтримку малому та середньому бізнесу, а й готовність реалізувати наші пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в м. Чернігові, - підкреслює один з координаторів цього проекту, голова Центру підтримки малого та середнього бізнесу Ірина Березинець. - Ця зустріч проходить за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова та регіональних партнерів проекту USAID «Впевнений бізнес - заможна громада».

Серед головних вимог/пропозиції чернігівських підприємців прозвучали такі:  припинити діючі корупційні схеми та унеможливити використання владних повноважень для особистого збагачення чиновників; вжити заходів для демонополізації ринку постачання електроенергії в Чернігові; передавати земельні ділянки в оренду підприємцям на термін більш ніж 5 років; створити громадську раду підприємців при виконкомі Чернігівської міської ради та налагодити постійний контакт представників влади та бізнесу; навести порядок у розміщенні зовнішньої реклами в обласному центрі тощо. 

- Упродовж серпня-вересня 2015 року ми провели 7 фокус груп, опитування та анкетування, в яких взяли участь близько 500 представників різних сфер підприємницької діяльності, і в результаті сформулювали вимоги до влади, що потребують вирішення на національному та регіональному рівнях, - повідомила журналістам координатор проекту «Впевнений бізнес – заможна громада» Тетяна Опришко. – Експертизу матеріалів проводили Віталій Сальва, Дмитро Шпак та Сергій Проценко. Регіональними партнерами проекту стали ГО «Сяйво Сіверщини», спільний представницький орган роботодавців Чернігівської області ЧООР «Сіверщина», профспілкові організації підприємців.

Тож хто з кандидатів на посаду Чернігівського міського голови готовий почути підприємців і внести їхні вимоги/пропозиції до своїх виборчих програм, а головне – дійсно почати реалізовувати у разі перемоги на виборах до органів місцевого самоврядування у жовтні 2015р.? Свої підписи під меморандумом сьогодні поставили представник партії «Демократичний альянс» Ігор Андрійченко та самовисуванець Сергій Куценко, а також представники партій «Наш край» та ВО «Свобода» за дорученням від кандидатів на посаду міського голови. Однак переважна частина кандидатів на посаду мера Чернігова підписання цього документу проігнорувала. Як-то кажуть, коментарі зайві.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини