"Соціальна картка чернігівця" діє: знижки за вказаними адресами!
У Чернігові стартувала програма «Соціальна картка чернігівця». Мешканці міста почали оформляти соцкартки через волонтерів благодійного фонду «Наш Край».
Нагадаємо, 13 жовтня, в Чернігові було укладено Меморандум про реалізацію ініційованої мером міста Олександром Соколовим партнерської програми «Соціальна картка чернігівця». Проект реалізовується за підтримки благодійного фонду «Наш край» і впроваджується за ініціативи Чернігівського міського голови Олександра Соколова.
Соціальна картка чернігівця передбачає отримання знижок в аптеках і магазинах – до 5%, та 20% – в перукарнях і салонах краси. Нижче наведено список аптек, магазинів і установ сфери послуг, які продемонстрували свою соціальну небайдужість і вже долучилися до цієї програми.
Знижки за вказаними адресами!
АПТЕКИ (ЗНИЖКА ДО 5%)
1. Аптека № 1, вул. Доценка, 6.
2. Аптека № 2, вул. Шевченка, 47.
3. Аптека № 3, просп. Миру, 154.
4. Аптечний пункт № 5, вул. Рокоссовського, 47 (приміщення дитячої поліклініки № 2).
5. Аптечний пункт № 7, просп. Миру, 44 (приміщення поліклініки № 3).
6. Аптечний пункт № 4, вул. Текстильників, 36 (приміщення лікарні № 4).
7. Аптечний пункт № 2, вул. Пирогова, 15 (приміщення дитячої поліклініки № 1).
8. Аптечний пункт № 3, вул. Пирогова, 1 (приміщення жіночої консультації).
МАГАЗИНИ (ЗНИЖКА ДО 5%)
1. Магазин ПП «Долина Плюс» по вул. Єськова, 12.
2. Магазин «Продмаг» по вул. Войкова, 40-А.
3. Магазин ТОВ «Аніка Плюс» по вул. Рокоссовського, 41.
4. Магазин ПП «СеДаМ-маркет» по вул. Рокоссовського, 8.
5. Магазин ПП «СеДаМ-маркет» по вул. Родимцева, 5.
У Салоні краси «Інь-Янь», що по вулиці Котляревського, 15, щопонеділка стрижки для пенсіонерів за соціальною ціною – 20 грн. А в перукарні «Візаж», що розташована на вулиці Текстильників, 6, кожного дня з 9-00 до 11-00 для пенсіонерів діє знижка 20 % на стрижку.
«Соціальна картка чернігівця», вона кардинально змінює підхід до надання соціальних пільг. Її головний принцип – адресність. Важливо, щоб картки отримали всі чернігівці, які потребують соцзахисту, і могли скористатися ними в широкій мережі магазинів і аптек у будь-якому районі міста – наголосив мер. - Ця програма потрібна чернігівцям і вона працюватиме. Від цього безпосередньо залежать комфорт і благополуччя в нашому місті».
Олександр Соколов та БФ «Наш край» зазначають, що Меморандум є відкритим і запрошують соціально відповідальний і небайдужий чернігівський бізнес долучитися до цього проекту, щоб разом творити добру справу на користь громади міста. Адже успішне місто - добробут кожного.
PR
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.