Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 13:08:17

ОПОРА: У Чернігові "Наш край" агітує проти конкурента чинного мера брудними методами

14.10.2015   12:53Агенцiя

Громадянська мережа ОПОРА вже описувала активність політичної партії «Наш край» як в обласному, так і в районних центрах. Попри численні порушення з боку цієї партії та кандидатів, використання брудних технологій ще не було помічено. Проте сьогодні у противному пересвідчився довготерміновий спостерігач.

Під час епопеї з виділенням одноразової матеріальної допомоги чернігівцям, про яку ОПОРА неодноразово згадувала, довготерміновий спостерігач взяв участь у зборі підписів на підтримку акції проти приватизації міських комунальних підприємств.

Так, 5 жовтня в агітаційному наметі від «Нашого краю» містянам пропонували висловитися з приводу можливого привласнення олігархами таких бюджетоутворюючих підприємств як КП «Чернігівводоканал» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «Технова», поставивши свій підпис у листі-зверненні до міського голови. Нагадаємо, чинний мер Олександр Соколов є висуванцем на цю ж посаду від згаданої партії.

Сьогодні, 13 жовтня, активісту ОПОРИ зателефонував представник партії «Наш край» та спершу подякував за нещодавно висловлену ним громадянську позицію на підтримку збереження комунальних підприємств у власності міста.

Він також поінформував довготермінового спостерігача про те, що один з кандидатів на посаду міського голови, а саме Владислав Атрошенко, має намір приватизувати згадані комунальні підприємства, що невідворотно призведе до підвищення тарифів.

Громадянська мережа ОПОРА вбачає в таких діях використання брудних технологій проти політичних опонентів та закликає всіх учасників виборчого процесу не порушувати частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», відповідно до якої «забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня 12:19

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 липня 2022 року.

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини