Чернігівські школярі привітали з Днем захисника України бійців-учасників АТО святковим концертом
В Чернігові педагогічний колектив і учні школи-ліцею №15 День захисника України відзначили разом зі своїми колишніми випускниками – учасниками АТО, бійцями 41-го окремого мотопіхотного батальйону.
На запрошення школярів до закладу завітали командир відділення сержант Альберт Черешко, заступник командира взводу сержант Іван Вотчицев, командир відділення сержант Віталій Бочаров з 41-го батальйону, а також боєць окремого батальйону «Чернігів» Володимир Мироненко.
Військовослужбовці розповіли дітям про себе, про свої підрозділи, продемонстрували світлини, на яких відображається повсякденне життя і бойова робота українських воїнів у зоні АТО тощо.
Для гостей школярі підготували чудовий святковий концерт, виконали пісенні й танцювальні номери, а першокласники продекламували вірші. На завершення урочистості діти подарували воїнам квіти й святкові подарунки, сфотографувалися на згадку, а також побажали їм міцного здоров’я, успіхів, повернення з зони бойових дій живими і неушкодженими.
Підполковник Олександр ПАРІЙ
Останні новини Чернігівщини
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».
Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13
Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечних події, а саме: 2 пожежі.