Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 травня, 16:34:27

«Батьківщина» Чернігівщини делегує на участь у виборах понад 1200 кандидатів – СПИСКИ

01.10.2015   09:40Агенцiя

Майже в кожному окрузі Чернігівщини обласна партійна організація ВО «Батьківщина» виставляє своїх кандидатів.

Майже в кожному окрузі Чернігівщини обласна партійна організація ВО «Батьківщина» виставляє своїх кандидатів.


Згідно з рішенням делегатів обласної конференції список в обласну раду очолить народний депутат України, голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

В десяти районних центрах та місті Чернігові «Батьківщина» висуває кандидатів на посаду мера – в Чернігові, Прилуках, Ічні, Щорсі, Бахмачі, Носівці, Бобровиці, Городні, Острі, Семенівці.

БАХМАЧ

Список до міської ради:

Левченко Ірина Василівна, Алфімов Юрій Володимирович, Байло Валентина Іванівна, Власова Валентина Михайлівна, Герасименко Іван Григорович, Гурин Віктор Володимирович, Дудко Віктор Іванович, Закотій Ігор Миколайович, Казимир Олександр Васильович, Камінський Дмитро Юрійович, Кириченко Микола Федорович, Клепач Володимир Олександрович, Кравченко Ігор Миколайович, Лебедь Іван Іванович, Лях Сергій Григорович, Марченко Наталія Іванівна, Матісько Наталія Миколаївна, Паничик Наталія Володимирівна, Пушенко Оксана Михайлівна, Рамот Ігор Ігорович, Скрипак Ірина Миколаївна, Ткаченко Олег Михайлович, Ткаченко Олександр Семенович, Туз Тетяна Володимирівна, Тчанніков Валерій Володимирович, Шамрило Олександр Миколайович, Шульган Валентина Федорівна.

Список до районної ради:

Рамот Людмила Миколаївна, Блажко Людмила Іванівна, Бойко Ігор Валентинович, Бондар Анатолій Петрович, Винник Дмитро Вікторович, Воробей Станіслав Миколайович, Вязовець Євгенія Григорівна, Гриненко Надія Миколаївна, Данченко Микола Миколайович, Дем`яненко Ганна Миколаївна, Євтушенко Світлана Василівна, Євченко Валентина Костянтинівна, Жеревчук Ніна Юріївна, Згонник Олександр Леонідович, Іванько Петро Петрович, Ігнатко Василь Васильович, Йосипенко Микола Володимирович, Казимир Олександр Васильович, Калиняк Олег Петрович, Кравченко Ігор Миколайович, Лелюшок Олександр Іванович, Матісько Наталія Миколаївна, Мужайло Сергій Іванович, Нагай Мирослава Василівна, Найденко Валентина Іванівна, Наумчик Світлана Іванівна, Неволько Катерина Михайлівна, Петлай Іван Миколайович, Побожа Людмила Андріївна, Протащук Сергій Миколайович, Салій Петро Григорович, Сторубльов Ярослав Миколайович, Федоренко Сергій Геннадійович, Чворда Володимир Олексійович, Шугай Оксана Володимирівна.

Список до Батуринської міської ради

Блажко Людмила Іванівна, Васильчук Юрій Валентинович, Горіхіна Тетяна Юріївна, Дорош Сергій Володимирович, Журавель Арсен Миколайович, Коваль Роман Михайлович, Колесник Ірина Юріївна, Тесля Микола Тимофійович, Тинкалюк Сергій Васильович, Шмідт Тетяна Володимирівна.

БОБРОВИЦЯ

Список до районної ради:

Шапченко Олександр Дмитрович, Васюк Світлана Олексіївна, Галатенко Сергій Олександрович, Гармата Віктор Михайлович, Герасименко Михайло Миколайович, Гребеножко Ірина Миколаївна, Данилевська Олександра Василівна, Дараган Владислав Миколайович, Дараган Микола Анатолійович, Дєдок Михайло Васильович, Дєдок Павло Михайлович, Дубіно Віра Вікторівна, Заспенко Володимир Анатолійович, Ілющенко Тимур Миколайович, Кожура Михайло Іванович, Коробка Ольга Василівна, Кравченко Валентин Іванович,Кулик Юрій Миколайович, Лесенко Надія Михайлівна, Литвин Тетяна Миколаївна, Майданюк Олександр Олександрович, Марченко Оксана Анатоліївна, Микитенко Григорій Андрійович, Пакуліч Андрій Григорович, Папенко Юрій Валерійович, Петренко Юлія Вікторівна, Пінчук Олег Володимирович, Піша Оксана Миколаївна, Приступко Олег Миколайович, Савчук Віктор Миколайович, Скакун Тетяна Петрівна, Ткаченко Андрій Леонідович, Шкурко Василь Іванович, Шаповал Віктор Іванович, Шумейко Михайло Якович.

Список до міської ради:

Мартишевська Валентина Григорівна, Белюшенко Сергій Олександрович, Бербушенко Тетяна Григорівна, Волошин Юрій Андрійович, Воробей Володимир Федорович, Генкало Людмила Олександрівна, Горда Олександр Миколайович, Гулицький Олег Анатолійович, Дейнега Вячеслав Миколайович, Довбаш Анастасія Вкторівна, Дурицька Олена Миколаївна, Журибеда Роман Анатолійович, Кириченко Ольга Вікторівна, Кравченко Ольга Петрівна, Лавріненко Василь Іванович, Максюта Лариса Олександрівна, Малєжик Оксана Василівна, Педченко Вадим Леонідович, Поліно Альона Миколаївна, Поліно Олександр Васильович, Свирид Анастасія Ігорівна, Сивоголовко Юрій Миколайович, Чабан Олександр Миколайович, Шадура Максим Григорович, Шинкаренко Анатолій Іванович, Шуляк Юрій Миколайович, Яременко Тетяна Миколаївна.

БОРЗНА

Кривець Алла Вікторівна, Биковець Віктор Володимирович, Білозор Віктор  Миколайович, Блоха Сергій Володимирович, Боровик Василь Іванович, Вороная Неля Анатоліївна, Горох Геннадій Віталійович, Гузь Наталія Василівна, Івахно Юрій Вікторович, Команда Оксана Григорівна, Лобода Григорій Іванович, Литовчук Ніна Михайлівна, Мершинець Микола Іванович, Морміль Володимир Петрович, Радченко Віра Володимирівна, Савченко Світлана Григорівна, Самсон Наталія Володимирівна, Сенча Олена Юріївна, Сибірко Олена Леонідівна, Сова Андрій Миколайович, Федоренко Катерина Олексіївна, Храпач Ніна Іванівна, Чернега Віталій Петрович, Шумяк Наталія Вікторівна, Щерба Валентина Дмитрівна, Щербина Ірина Миколаївна, Ярмак Вадим Олександрович.

Список до районної ради:

Івахно Ірина Миколаївна, Артеменко Олександр Олегович, Бодун Алла Григорівна, Блоха Сергій Володимирович, Вернигор Валентина Олексіївна, Галепа Юрій Петрович, Голиця Іван Володимирович, Горох Генадій Євдокименко , Анатолій Васильович, Євченко Юрій Анатолійович, Зимоздра Віктор  Вікторович, Книга  Валентина Григорівна, Коропатник Микола Михайлович, Лисечко Оксана Вікторівна, Луценко Ганна Костянтинівна, Ляшиченко Тетяна Іванівна, Матяш  Володимир Васильович, Мідько Анатолій Миколайович, Науменко Оксана Володимирівна, Нагорний  Микола Михайлович, Нетреба Микола Павлович, Панченко Надія  Миколаївна, Притула Наталія Миколаївна, Самсон Яна Олександрівна, Сутченко Олег Володимирович, Тарасенко Ніна Федорівна, Тимошевська Наталія Валеріївна, Ткаченко Володимир Олександрович, Трухан Олена Анатоліївна, Хоменко Світлана Анатоліївна, Христич Олексій Олексійович, Черняк Володимир Ілліч, Якименко Антоніна Анатоліївна, Ярмак Вадим Олександрович.

ВАРВА

Список до районної ради

Ляшенко Микола Григорович, Балаба Олексій Григорович, Бутенко Олександр Іванович, Головко Сергій Анатолійович, Кальченко Ірина Миколаївна, Капко Надія Павлівна, Квас Олег Івановвич, Клименко Юлія Григорівна, Клименко Григорій Юрійович, Ляшенко Людмила Петрівна, Малюга Тамара Василівна, Михайленко Віктор Петрович, Мітла Андрій Олексійович, Панченко Володимир Іванович, Первун Іван Анатолійович, Попсуй Віктор Миколайович, Рудько Тетяна Іванівна, Сокол Світлана Василівна, Федоренко Олександр Миколайович, Федоренко Анатолій Васильович, Філоненко Олександр Іванович, Чаленко Валерій Миколайович, Чаленко Ірина Іванівна, Шиян Володимир Миколайович.

ГОРОДНЯ

Список районної ради:

Верхуша Петро Іванович, Абалов Олексій Іванович, Березовський Дмитро Іванович, Блинник Володимир Петрович, Жадченко Андрій Миколайович, Жоголко Олександр Анатолійович, Кравченко Олександр Васильович, Кравченко Микола Васильович, Ключник Людмила Василівна, Кравець Микола Миколайович, Кашпур Олександр Васильович, Коваленко Володимир Євгенович, Крупеніч Тетяна Миколаївна, Лузан Ярослава Валеріївна , Марченко Наталія Анатоліївна, Мосич Володимир Михайлович, Назаренко Михайло Петрович, Нітченко Оксана Миколаївна, Потапенко Петро Іванович, Приходько Сергій Костянтинович, Пацюк Віктор Васильович, Рябоштанова Наталія Миколаївна, Редькович Олександр Миколайович, Россол Марія Михайлівна, Руденок Сергій Володимирович, Солохненко Олена Миколаївна, Хлебан Вікторія Валеріївна, Хихлуха Олександр Васильович, Федосенко Світлана Федорівна, Чорна Валентина Володимирівна, Чорний Іван Григорович, Чигринець Микола Іванович, Штаненко Лариса Віталіївна, Шкут Василь Михайлович, Якуб Іван Миколайович.

Список до міської ради:

Сенчура Тетяна Миколаївна, Авдієнко Павло Іванович, Аліменко Єфросинія Василівна, Бебко Юрій Федорович, Білоус Ліана Петрівна, Болох Надія Володимирівна, Верхуша Ольга Григорівна, Верхулевський Анатолій Олександрович, Гузь Анатолій Павлович, Кіріченко Лідія Іванівна, Корнієнко Наталія Володимирівна, Козлов Володимир Іванович, Кравченко Микола Васильович, Кучерявенко Володимир Григорович, Лучніков Сергій Артемович, Маклюк Олексій Петрович, Мугак Олександр Вікторович, Найдьон Віктор Васильович, Олексієнко Володимир Іванович, Потапенко Ірина Михайлівна, Рода Олександр Анатолійович, Рубан Алла Іванівна, Старунь Микола Олександрович, Селіванов Валерій Павлович, Тімошенко Галина Іванівна, Циркун Павло Анатолійович, Цигоняко Тетяна Михайлівна.

ІЧНЯ

Список до міської ради:

Залізний Станіслав Анатолійович, Градунов Юрій Анатолійович, Градунов Олександр Юрійович, Долганюк Василь Григорович, Дем’яненко Ірина Григорівна, Животяга Ярослав Васильович, Іващенко Віктор Володимирович, Кириченко Андрій Валентинович, Кирій Євген Олександрович, Коломієць Наталія Володимирівна, Магдибор Іван Григорович, Малюга Наталія Михайлівна, Манько Тетяна Василівна, Миколенко Валентин Миколайович, Пилипенко Людмила Анатоліївна, Половінський Ярослав Валерійович, Половко Сергій Віталійович, Потапенко Олександр Миколайович, Радченко Ліана Іванівна, Репій Олександр Володимирович, Сапсай Віктор Володимирович, Сапсай Володимир Вікторович, Франковська Анжела  Леонідівна.

Список до районної ради:

Іващенко Віктор Володимирович, Бережняк Оксана Григорівна, Бражник Іван Григорович, Буряк Галина Петрівна, Вощевська Наталія Миколаївна, Герасименко Сергій Михайлович, Глушко Лариса Миколаївна, Денисенко Леонід Миколайович, Дорошенко Олександр Миколайович, Дрож Валентина Іванівна, Завада Микола Васильович, Ільченко Оксана Анатоліївна, Ісаченко Олександр Іванович, Кириченко Андрій Валентинович, Кобища Сергій Пантелеймонович, Ковальовський Віктор Петрович, Кривченко Володимир Григорович, Кубрак Тетяна Миколаївна, Луценко Наталія Олександрівна, Магдибор Іван Григорович, Марущак Ярослав Михайлович, Моренець Ніна Петрівна, Однолько Володимир Андрійович, Остапець Григорій Григорович, Пальчиковський Микола Станіславович, Пилипенко Григорій Миколайович, Потапенко Олександр Миколайович, Рудика Микола Васильович, Святний Андрій Володимирович, Сурніна Людмила Миколаївна, Целєва Світлана Дмитрівна, Шкібтан Роксана Алімівна, Шкуліпа Світлана Григорівна, Шут Віктор Іванович.

КОЗЕЛЕЦЬ

Список до Остерської міської ради:

Метла Надія Миколаївна, Антонов Юрій Володимирович, Барвінська Надія Володимирівна, Горєла Зоя Євгеніївна, Граль Аліна Іванівна, Губар Людмила Олександрівна, Донська Людмила Володимирівна, Дроб’язко Сергій Володимирович, Думчев Олег Володимирович, Жабинець Микола Миколайович, Кізько Олексій Петрович, Кізько Віктор Петрович, Костенко Валентин Петрович, Красний Леонід Вікторович, Красний Микола Вікторович, Макаренко Тетяна Павлівна, Момотюк Сергій Анатолійович, Мотовиловець Ірина Петрівна, Мурашко Тетяна Романівна, Остах Тетяна Миколаївна, Руско Микола Андрійович, Саранюк Ігор Миколайович, Скидан Василь Григорович, Соляник Владислав Володимирович, Хоменко Сергій Анатолійович, Череда Тетяна Федорівна, Шевченко Людмила Іванівна.

Список до районної ради:

Мачача Галина Сафронівна, Боришполець Олег Володимирович, Буркова Наталія Григорівна, Вартовий Віктор Миколайович, Вакула Любов Григорівна, Велігорська Олександра Іванівна, Дем’яненко Володимир Леонідович, Дзюба Віра Петрівна, Драч Віктор Семенович, Кобижча Валентина Дмитрівна, Кондратьєва Інна Миколаївна, Круглик Роман Іванович, Лемешко Анатолій Анатолійович, Лоза Сергій Дмитрович, Ляхов Олег Вікторович, Маліновська Інна Миколаївна, Мачача Петро Кирилович, Михальчук Богдан Анатолійович, Михед Володимир Андрійович, Михед Світлана Григорівна, Мойсеєнко Василь Іванович, Пасічник Олександр Миколайович, Погребовський Сергій Григорович, Подій Наталія Іванівна, Приседько Юрій Аркадійович, Пузирний Михайло Васильович, Рижа Валентина Михайлівна, Садченко Микола Іванович, Санченко Микола Семенович, Сила Микола  Петрович, Сирай Валентина Анатолівна, Скидан Микола Олексійович, Стальна Галина Михайлівна, Тополь Сергій Миколайович, Шеремет Надія Петрівна, Шкот Валентина Павлівна.

КОРОП

Список до районної ради:

Мазуренко Михайло Павлович, голова Коропської районної ради

Боровик Володимир Олександрович, голова сільськогосподарського підприємства «Авангард»

Борисенко Алла Олександрівна, начальник відділу економіки, фінансів, соціально-трудових відносин та інвестицій АПР райдержадміністрації

Головешко Іван Олексійович, директор Коропської ЗОШ ім. Т. Г. Шевченка

Головешко Микола Іванович, заступник директора ТОВ «Газбудсервіс»

Галич Людмила Іванівна, вчитель Риботинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Губаренко Юрій Васильович, лісник Понорницького лісництва

Дубатовк Юлія Володимирівна, директор Шабалинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Журавель Віктор Іванович, начальник ВАТ НАСК «Оранта»

Зикун Світлана Володимирівна, заступник директора Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст

Зубов Володимир Сергійович , директор оздоровчого табору «Сузір’я»

Єрмоленко Наталія Іванівна, голова фермерського господарства

Клімов Євген Миколайович, підприємець

Колешня Олександр Михайлович, директор ПОСП «Перемога»

Костюченко Людмила Дмитрівна, заступник директора Коропського районного центру зайнятості

Мисник Микола Ілліч, директор ТОВ «Газбудсервіс»

Мельоха Олег Віталійович, виконроб ПП «Ліон-Мур»

Макаренко Анатолій Васильович , вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Олексієнко Лідія Дмитрівна, керівник філії «Ощадбанк»

Пушкар Володимир Миколайович, агроном фермерського господарства «Бородюк»
>
Рожок Наталія Володимирівна, вчитель Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст

Селянський Володимир Миколайович, підприємець

Старовойт Олександр Петрович, директор Крисківського Будинку культури

Степаненко Людмила Федорівна, заступник директора Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ст

Свердлов Юрій Віталійович, начальник Коропської РЕД Чернігівського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів

Семененко Наталія Євгенівна, заступник головного лікаря районної лікарні

Хоменко Олександр Миколайович, охоронець ТОВ «Бахмач Агро»

Шкарпітко Анатолій Михайлович, керівник підрозділу СВК «Правда»

КОРЮКІВКА

Список до міської ради:

Байдак Микола Богданович, Глухенька Ольга Михайлівна, Гордієнко Ірина Миколаївна, Жовтий Анатолій Федорович, Івченко Михайло Миколайович, Іллюченко Олексій Павлович, Кириченко В’ячеслав Кирилович, Ковальчук Олександр Васильович, Коробко Ганна Михайлівна , Коробко Сергій Вікторович, Космач Валентина Гнатівна, Кравцова Ганна Михайлівна, Лисенко Неля Олексіївна, Минко Андрій Петрович, Лучок Віктор Миколайович, Олещенко Тетяна Миколаївна, Пономарьова Зоя Миколаївна, Нековаль Сергій Володимирович, Осипенко Володимир Миколайович, Осипенко Ганна Миколаївна, Макаренко Ніна Василівна, Мороз Володимир Іванович, Стецько Михайло Олександрович, Шемет Надія Іларіонівна, Чернуха Віктор Іванович, Чернуха Віталій Петрович , Ющенко Ганна Олександрівна.

Список до районної ради:

Чернуха Віктор Іванович, Байдак Микола Богданович, Барабаш Тетяна Олегівна, Биченко Ніна Євгеніївна, Бордаков Віталій Леонідович, Борисенко Юрій Миколайович, Вербовенко Андрій Анатолійович, Глухенька Ольга Михайлівна, Гордієнко Ірина Миколаївна, Єрмоленко Сергій Анатолійович, Єрмоленко Юлія Миколаївна, Жовтий Анатолій Федорович, Івченко Михайло Миколайович, Івахненко Олександр Григорович, Іллюченко Олексій Павлович, Кириченко В’ячеслав Кирилович, Кльова Роман Анатолійович , Ковальчук Олександр Васильович, Коробко Сергій Вікторович, Космач Валентина Гнатівна, Кравцова Ганна Михайлівна, Левченко Микола Михайлович, Лисенко Неля Олексіївна, Лось Марина Іванівна, Лучок Віктор Миколайович, Метла Тетяна Віталіївна, Мороз Володимир Іванович, Осипенко Володимир Миколайович, Осипенко Ганна Миколаївна, Олещенко Тетяна Миколаївна, Стецько Михайло Олександрович, Чепа Віктор Миколайович, Чернуха Світлана Миколаївна, Чернуха Віталій Петрович, Ющенко Ганна Олександрівна.

КУЛИКІВКА

Список до районної ради

Мельник Валентина Михайлівна, Безбородько Микола Миколайович, Бережанська Світлана Михайлівна, Братусенко Раїса Михайлівна, Дорохова Олена Василівна, Єлісеєва Ірина Владиславівна, Кисла Тетяна Миколаївна, Лазар Олександр Вікторович, Лівенко Людмила Миколаївна, Макарець Любов Віталіївна, Мацвійко Анатолій Григорович, Мельник Сергій Федорович, Мешок Світлана Миколаївна, Мойсієнко Василь Олександрович, Мостепан Віктор Миколайович, Орсагош Оксана Валеріївна, Новик Катерина Дмитрівна, Олійник Ніна Миколаївна, Пантелеєва Наталія Дмитрівна, Пономаренко Тетяна Олексіївна, Савенко Лариса Ростиславівна, Савченко Алла Іванівна, Савченко Світлана Петрівна, Смолянко Тетяна В’ячеславівна, Супрун Святослав Вікторович, Чуян Борис Володимирович, Шемендюк Тетяна Анатоліївна.

МЕНА

Список до районної ради:

Тюшкевич Надія Петрівна, Авраменко Антоніна Михайлівна, Бура Людмила Петрівна, Бутенко Світлана Леонідівна, Гаврик Юлія Борисівна, Горова Валентина Михайлівна, Довгий Микола Олександрович, Зима Василь Юхимович, Кий Ігор Валерійович, Колоток Олег Федорович, Кравченко Галина Павлівна, Магула Валерій Григорович, Максимець Віктор Миколайович, Мацішевська Людмила Вікторівна, Непотрібний Анатолій Володимирович, Песоцька Тамара Анатолієвна, Погребна Людмила Іванівна, Рибенок Олександр Пилипович, Римар Альона Василівна, Середа Ірина Миколаївна, Сироїд Михайло Іванович, Соляник Петро Іванович, Супрун Олександр Миколайович, Тимошенко Олег Анатолійович, Тимощенко Маргарита Петрівна, Тимощенко Микола Іванович, Титаренко Андрій Миколайович, Тосенко Олександр Михайлович, Фесюн Ганна Василівна, Щербина Олександр Володимирович, Чичкан Михайло Олександрович, Чорноштан Надія Іванівна, Шаповалов Олег Анатолійович, Шкурат Марія Миколаївна, Янковенко Петро Федорович.

Список до міської ради:

Неженець Олександр Іванович, Бурка Ліна Петрівна, Геращенков Ігор Вікторович, Дробиш Юрій Вікторович, Дорошенко Сергій Миколайович, Єкименко Володимир Миколайович, Зима Євген Васильович, Карпенко Тетяна Володимирівна, Коряк Валентина Іванівна, Кузьомко Вікторія Василівна, Панченко Ігор Миколайович, Погребна Людмила Іванівна, Плющ Лариса Іванівна, Полторак Володимир Петрович, Рожен Інна Олександрівна, Руденко Валентина Петрівна, Скороход Сергій Віталійович, Сметанюк Ніна Дмитрівна, Старовойт Олександр Михайлович, Терентієв Микола Павлович, Томіленко Володимир Миколайович, Чернотицька Наталія Василівна, Чичкан Тетяна Михайлівна, Чулкова Марія Олександрівна, Шарова Наталія Олександрівна, Шемендюк Володимир Григорович, Ярова Світлана Петрівна.

НІЖИН

Список до районної ради:

Березка Наталія Олексіївна, Андрієць Григорій Олексійович, Гераєва Лариса Миколаївна, Горбей Юрій Ількович, Дерека Сергій Костянтинович, Зоценко Марія Семенівна, Іваненко Олег Олександрович, Качалова Тетяна Василівна, Кільовий Віктор Миколайович, Коченко Оксана Іванівна, Кошелівський Сергій Анатолійович, Кулепестін Ігор Олександрович, Кулепестін Сергій Олександрович, Лазановська Світлана Василівна, Марченко Тетяна Григорівна, Нещерет Алла Григорівна, Охонько Ганна Степанівна, Пильник Валентина Михайлівна, Постол Валентина Петрівна, Постол Катерина Михайлівна, Прокопишина Світлана Євгенівна, Радченко Віктор Миколайович, Руденко Володимир Миколайович, Cалогуб Анжела Володимирівна, Самойленко Микола Олексійович, Скрипка Валентина Володимирівна, Смоленська Неля Володимирівна, Стешенко Андрій Олександрович, Стешенко Тетяна Андріївна, Стрельнікова Леся Валеріївна, Сутула Олександр Михайлович, Улько Валентина Вікторівна, Черпіта Юлія Миколаївна, Шматок Микола Миколайович, Яременко Віталій Миколайович.

Список до міської ради:

Салогуб Валерій Володимирович, Андрієць Оксана Олексіївна, Бондар Марія Миколаївна, Верба Тетяна Іванівна, Вознюк Сергій Валентинович, Гостар Станіслав Григорович, Давиденко Максим Михайлович, Жарик Олександр Петрович, Зеленьков Олександр Олександрович, Зозуля Марина Володимирівна, Ігнатюк Олександр Борисович, Качер Олег Емануілович, Кононець Микола Миколайович, Косенко Микола Григорович, Кушвид Анатолій Костянтинович, Ларченко Марина Олександрівна, Лівшук Оксана Михайлівна, Лугина Євгеній Іванович, Макієнко Олександр Віталійович, Максимець Олександр Васильович, Онищенко Григорій Миколайович, Охонько Сергій Миколайович, Охримюк Ніна Марківна, Роговинська Марія Миколаївна, Савченко Володимир Олександрович, Семенова Ніна Андріївна, Стрельніков Микола Анатолійович, Федорець Сергій Борисович, Хоменко Тамара Олексіївна, Хоменко Юрій Валерійович, Черпіта Любов Тимофіївна, Черпіта Станіслав Миколайович, Шовкун Тетяна Миколаївна, Щербак Олег Вікторович, Якуба Валерій Михайлович.

НОСІВКА

Список до міської ради:

Сеник Олег Володимирович, Белозор Наталія Михайлівна, Гресь Микола Миколайович, Данилко Лариса Миколаївна, Друзь Олена Олександрівна, Друзь Богдана Олександрівна, Єрьоменкова Наталія Василівна, Іонін Анатолій Володимирович, Кириленко Олександр Васильович, Кирилов Анатолій Олександрович, Кононенко Олександр Петрович, Кужель Тетяна Федорівна, Мартиненко Микола Михайлович, Медвідь Анатолій Миколайович, Мурашко Надія Олександрівна, Наливайко Сергій Ігорович, Омельченко Віктор Григорович, Передерій Олексій Олексійович, Руденко Людмила Олексіївна, Сеник Артем Олегович, Скиба Олександр Петрович, Хахуда Алла Григорівна, Хіняєв Олександр Миколайович, Чередніченко Микола Миколайович, Чорна Наталія Віталіївна, Якушенко Галина Миколаївна, Яцун Володимир Михайлович.

Список до районної ради:

Медвідь Анатолій Миколайович, Артеменко Олександр Миколайович, Белозор Наталія Михайлівна, Бойко Ольга Миколаївна, Борисенко Олена Володимирівна, Бровач Микола Михайлович, Будлянська Наталія Миколаївна, Бузина Микола Володимирович, Герасименко Світлана Миколаївна, Гресь Микола Миколайович, Друзь Олена Олександрівна, Іонін Анатолій Володимирович, Кацалап Анатолій Володимирович, Кириленко Олександр Васильович, Кирилов Анатолій Олександрович, Колесник Геннадій Миколайович, Компанець Олена Петрівна, Кононенко Олександр Петрович, Медвідь Валентина Михайлівна, Мельник Борис Григорович, Мельничук Тетяна Анатоліївна, Миць Валентина Василівна, Мурашко Надія Олександрівна, Передерій Олексій Олексійович, Руденко Людмила Олексіївна, Руденко Наталія Василівна, Сардак Вадим Віталійович, Сардак Віталій Петрович, Сеник Олег Володимирович, Сірик Лариса Миколаївна, Сірик Світлана Григорівна, Скиба Олександр Петрович, Спичак Володимир Григорович, Чередніченко Микола Миколайович, Яцун Володимир Михайлович.

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

Список до міської ради:

Полуторний Василь Іванович, Асюнькін Олександр Анатолійович, Асюнькіна Вікторія Анатоліївна, Бодяко Лариса Валеріївна, Бойко Володимир Васильович, Гончаренко Сергій Володимирович, Гришко Руслан Анатолійович, Гусак Ірина Михайлівна, Дібрівна Лариса Василівна, Доброленський Юрій Георгійович, Дубовець Наталія Іванівна, Іваньков Анатолій Григорович, Іванченко Михайло Олександрович, Іващенко Федір Олександрович, Ковальчук Володимир Миколайович, Ковальчук Тимофій Сергійович, Коленченко Володимир Олексійович, Могильна Тетяна Андріївна, Мороз Вадим Вікторович, Парола Наталія Олексіївна, Перекута Віталій Васильович, Писарцов Олександр Іванович, Рамусь Олександр Анатолійович, Романьок Володимир Васильович, Щербакова Інна Віталіївна, Шаповалов Володимир Петрович

Список до районної ради:

Могильна Тетяна Андріївна, Довбня Ніна Олексіївна, Жеребок Володимир Миколайович, Іванченко Михайло Олександрович, Іващенко Федір Олександрович, Засько Наталія Григорівна, Коленченко Володимир Олексійович, Коротка Оксана Михайлівна, Куташенко Василь Семенович, Кульшун Олена Володимирівна, Куценок Анастасія Віталіївна, Матюк Валентина Василівна, Мельник Тетяна Петрівна, Міненко Василь Васильович, Мороз Вадим Вікторович, Очкіна Валентина Степанівна, Перекута Віталій Васильович, Попов Олександр Миколайович, Рамусь Олександр Анатолійович, Резниченко Валентин Володимирович, Соловей Сергій Михайлович, Трегуб Валентина Володимирівна, Чмихун Наталія Олександрівна, Шаповалов Володимир Петрович, Юрченко Микола Володимирович, Юдицький Василь Федосович.

ПРИЛУКИ

Список до районної ради:

Чучупа Олег Миколайович, Антоненко Людмила Йосипівна, Векилова Валентина Григорівна, Веремієнко Оксана Вікторівна, Гайдаєнко Лідія Олександрівна, Гапетченко Валерій Григорович, Гіжун Ольга Миколаївна, Гладенький Юрій Миколайович, Головкін Сергій Дмитрович, Дайнека Федір Іванович, Данілішин Микола Васильович, Журавель Валентина Олександрівна, Зінченко В’ячеслав Миколайович, Коваленко Любов Іванівна, Ковальчук Анатолій Миколайович, Криштопа Сергій Олександрович, Кубрак Віктор Павлович, Кузьменко Ганна Володимирівна, Лазоренко Ігор Миколайович, Мазурик Таміла Василівна, Міждоріжня Віра Володимирівна, Музика Наталія Іванівна, Оніщенко Світлана Миколаївна, Пахарєва Тетяна Іванівна, Плакса Юлія Павлівна, Симонець Людмила Михайлівна, Синенко Ніна Миколаївна, Половинка Руслан Миколайович, Пропой Євген Олександрович, Росовський Денис Михайлович, Трепаченко Ігор Юрійович, Шевченко Валентина Григорівна.

Список до міської ради

Шамрай Анатолій Васильович, Александрова Світлана Олександрівна, Вертелецька Оксана Петрівна, Глущенко Олександр Євгенович, Головкін Сергій Дмитрович, Даценко Дмитро Вікторович, Дубовик Олександр Олександрович, Дуденок Олександр Миколайович, Зарєчнов Олег Михайлович, Іванов Дмитро Валерійович, Кантурак Ярослав Васильович, Колесник Дмитро Вікторович, Колесник Олександр Вікторович, Корнєва Світлана Петрівна, Ляшенко Володимир Петрович, Мазуренко Володимир Григорович, Нечай Олександр Іванович, Овчаренко Оксана Миколаївна, Опанасенко Олег Анатолійович, Пасічник Тетяна Олексіївна, Пащенко Сергій Олександрович, Прозур Олександр Віталійович, Сакадьол Павло Олексійович, Солорева Віта Володимирівна, Тінюков Володимир Леонідович, Ткаченко Ігор Олексійович, Фесенко Тетяна Михайлівна, Харченко Валентин Миколайович, Харченко В’ячеслав Вікторович, Череп Василь Григорович, Чучупа Олег Миколайович, Шакура Юлія Олександрівна, Яценко Ярослав Васильович, Цербе-Несіна Валентина Адамівна, Кулій Людмила Григорівна.

РІПКИ

Список до районної ради:

Ткаченко Світлана Петрівна, Бачурний Дмитро Вікторович, Богуш Олександр Олександрович, Бондар Ірина Миколаївна, Вовк Ірина Петрівна, Воєдило Андрій Іванович, Волошин Євген Ігоревич, Гавриленко Сергій Михайлович, Грищенко Галина Олександрівна, Даниленко Микола Борисович, Джола Юлія Миколаївна, Дятел Микола Васильович, Зубашевський Іван Михайлович, Ільєнко Юрій Михайлович, Ковальчук Антоніна Іванівна, Колбаса Сергій Валентинович , Костюченко Андрій Терентійович, Кравченко Олександр Васильович, Криволап Тетяна Василівна, Кудрик Петро Тимофійович, Кушнеренко Алла Володимирівна, Лаба Олександр Олексійович, Лапуцька Інга Миколаївна, Ніколаєв Олександр Васильович, Пришупа Валерій Володимирович, Пруднікова Анна Михайлівна, Ревенок Наталія Іванівна, Ревенок Тетяна Анатоліївна, Савенко Лідія Петрівна, Самусенко Олег Васильович, Смоліговець Сергій Анатолійович, Чайка Катерина Андріївна, Щербатюк Роман Степанович, Янок Тетяна Миколаївна.

СЕМЕНІВКА

Список до міської ради:

Зборщик Олександр Іванович, Бондаренко Павло Сергійович, В’язовик Світлана Борисівна, Висоцький Сергій Миколайович, Дунайська Світлана Миколаївна, Єрмоленко Микола Олександрович, Зволь Сергій Іванович, Карузіна Антоніна Миколаївна, Кир’янова Ольга Володимирівна, Ковальов Олексій Юрійович, Косенко Віктор Миколайович, Кривенко Володимир Петрович, Крот Оксана Іванівна, Лаптєва Наталія Володимирівна, Левченко Олег Анатолійович, Мигда Володимир Михайлович, Островський Віталій Анатолійович, Партала Олена Петрівна, Прохоренко Олексій Іванович, Савченко Анатолій Петрович, Сенько Юрій Михайлович, Соловей Роман Віталійович, Сухобок Катерина Анатоліївна, Топальська Наталія Миколаївна, Чередниченко Павло Михайлович, Шевель Катерина Миколаївна, Шкурат Олександр Миколайович.

Список до районної ради:

Бондаренко Павло Сергійович, Бардакова Ксенія Миколаївна, Висоцький Сергій Миколайович, Завадський Олександр Миколайович, Зборщик Олександр Миколайович, Зволь Сергій Іванович, Зубрій Алла Андріївна, Іваненко Дмитрий Іванович, Кир’янова Ольга Володимирівна, Косенко Віктор Миколайович, Кривенко Володимир Петрович, Лактіонов Микола Михайлович, Лук’янов Василь Іванович, Мигда Володимир Михайлович, Пихтарь Михайло Петрович, Подоляк Ірина Миколаївна, Помаз Ганна Віталієвна, Проша Олексій Олександрович, Прохоренко Олексій Іванович, Путна Ганна Миколаївна, Пчела Віктор Васильович, Савченко Анатолій Петрович, Сенько Юрій Михайлович, Стаценко Денис Борисович, Топальська Наталія Миколаївна, Філонова Тетяна Федорівна, Шкурат Олександр Миколайович.

СОСНИЦЯ

Список до районної ради:

Масіч Надія Веніамінівна, Авраменко Андрій Сергійович, Авраменко Ігор Миколайович, Заровна Ольга Дмитрівна, Івасенко Микола Михайлович, Кириленко Сергій Борисович, Колесник Тетяна Іванівна, Коропець Ірина Миколаївна, Мірошник Юрій Володимирович, Мостіпан Павло Григорович, Пальчиковська Ольга Іванівна, Ступа Тамара Миколаївна, Степаненко Тамара Михайлівна, Супрун Сергій Валентинович, Тібеж Василь Володимирович, Чепурний Микола Петрович, Шугалій Василь Олексійович.

СРІБНЕ

Список до районної ради:

Кириченко Павло Миколайович, Буряк Ігор Миколайович, Буць Юрій Григорович, Доброгорська Ольга Іванівна, Желіба Яна Віталіївна , Заворотна Любов Володимирівна, Коваленко Борис Іванович, Косенко Світлана Володимирівна, Кулик  Юрій Сергійович, Лещенко Ольга Олексіївна, Лисач Валентина Миколаївна, Лісова Валентина Миколаївна, Матка Раїса Василівна, Мороз Віктор Миколайович, Паршина Олена Володимирівна, Петенко Любов Василівна, Редько Іван Миколайович, Сержан Людмила Петрівна, Степанюк Віталій Миколайович, Телух  Олександр Володимирович, Ховдій Юрій Володимирович, Черевко Олександра Миколаївна, Яковенко Ольга Петрівна.

ТАЛАЛАЇВКА

Список до районної ради

Василенко Олег Петрович, Авраменко Ірина Вікторівна, Білан Микола Володимирович, Білецька  Інна Володимирівна, Бовкун  Юрій Вікторович, Варчак Григорій Миколайович, Ведмідь Любов Степанівна, Герасимчук Олександр Юрійович, Демченко Анатолій Миколайович, Карпенко Володимир Іванович, Касирнікова Людмила Миколаївна, Кондратенко Катерина Василівна, Лихо Микола Михайлович, Люлька Михайло Іванович, Малій Владислав Анатолійович, Михайлюк Володимир Павлович, Матвієнко Василь Іванович, Пилипенко Микола Павлович, Покришка Лідія Іванівна, Помогаєва Валентина Михайлівна, Потеряйко Сергій Вікторович, Ревтюх  Лариса Григорівна, Смаль Микола Григорович, Сухоловський Анатолій Іванович, Химуля Володимир Григорович, Чемерис Руслан Михайлович, Шульга Леся Миколаївна.

ЧЕРНІГІВ

3. Чернігівський район

Список до районної ради:

Школа Ігор Миколайович, Антоненко Олександр Костянтинович, Богдан Тетяна Володимирівна, Вареник Андрій Анатолійович, Вінніченко Олександр Вікторович, Герман Юрій Леонідович, Грінченко Юрій Петрович, Дерев’янко Олег Антонович, Журило Олександр Михайлович, Заводенко Юлія Петрівна, Заворотний Анатолій Федорович, Ігнатова Ніна Володимирівна, Карпачов Сергій Олексійович, Качан Сергій Миколайович, Кошик Алла Валеріївна, Кудря Василь Васильович, Кулиба Валентина Яковлівна, Кулініч Павло Михайлович, Курінний Валентин Сергійович, Кушніренко Валентина Володимирівна, Лебідь В´ячеслав Вікторович, Ленько Дмитро Володимирович, Маслов Володимир Миколайович, Мельник Олександр Юрійович, Мельник Ніна Михайлівна, Можар Алла Володимирівна, Мушкетик Юрій Вікторович, Надточій Ірина Анатоліївна, Орішко Сергій Михайлович, Пархоменко Василь Якович, Пономаренко Микола Дмитрович, Попок Олена Миколаївна, Ребенок Лілія Іванівна, Репех Володимир Михайлович, Солошенко Сергій Григорович, Тепляков Сергій Олександрович, Тишко Вікторія Володимирівна, Ткаченко Наталія Віталіївна, Топіха Світлана Володимирівна, Федорець Іван Володимирович, Федоров Дмитро Олександрович, Федотов Віталій Віталійович, Фомін Андрій Володимирович, Фролов Сергій Олексійович, Чоботар Наталія Іванівна, Школа Анатолій Григорович, Ярош Володимир Михайлович.

Список до міської ради:

Миргородський Микола Миколайович, Акименко Віктор Васильович, Антонов Олександр Сергійович, Бакшун Іван Миколайович, Бондарев Олександр Анатолійович, Буряченко Наталія Борисівна, <a href="/ua/characters/VarenykAndriyAnatoliyovych" target="_blank">Вареник Андрій Анатолійович, Висоцька Лілія Віталіївна, Власенко Юрій Дмитрович, Вотчицев Іван Миколайович, Гедіна Олена Леонідівна, Іванова Ірина Миколаївна, Ільясов Мемет Шевкетович, Кадіна Лариса Захарівна, Каменська Наталія Дмитрівна, Кезля Віталій Миколайович, Кириченко Марія Сергіївна, Коробейник Олег Олексійович, Лебідь В’ячеслав Вікторович, Личак Світлана Олексіївна, Логін Іван В’ячеславович, Лось Володимир Михайлович, Любухіна Ірина Анатоліївна, Майборода Дмитро Олександрович, Максименко Андрій Миколайович, Мошко Андрій Володимирович, Ніколаєв Андрій Сергійович, Нюнько Олег Анатолійович, Петриченко Микола Олексійович, Піддубний Геннадій Григорович, Покришка Олександр Васильович, Ременець Сергій Васильович, Рутар Ярослав Іванович, Сапон Володимир Миколайович, Сердюк Денис Анатолійович, Сердюк Володимир Іванович, Стринадко Сергій Олександрович, Тепляков Сергій Олександрович, Федорець Григорій Іванович, Федорченко Оксана Пантеліївна, Федотов Віталій Віталійович, Хоменко Андрій Петрович, Шевчук – Амброскіна Світлана Володимирівна.

Список до Новозаводської районної у м. Чернігові ради

Личак Світлана Олексіївна, Бєдна Ганна Олександрівна, Ботяй Оксана Іванівна, Васюк Алеся Василівна, Вікторов Микита Євгенійович, Гаркавий Андрій Іванович, Гедіна Олена Леонідівна, Глушак Олег Володимирович, Дороженко Ігор Вікторович, Заворотна Юлія Вікторівна, Іванова Світлана Василівна, Іскра Юлія Михайлівна, Коваль Алла Анатоліївна, Комаруха Євгенія Володимирівна, Кондратєй Тетяна Іванівна, Мекшун Анатолій Вікторович, Мекшун Олексій Миколайович, Мех Сергій Михайлович, Моголівець Микола Петрович, Москот Галина Миколаївна, Мошко Майя Михайлівна, Нагорна Наталія Миколаївна, Ніколаєв Андрій Сергійович, Панченко Валерій Олексійович, Петриченко Микола Олексійович, Подя Леонід Миколайович, Поклад Олександр Миколайович, Присяжний Андрій Віталійович, Прокопенко Анатолій Петрович, Садовська Анжела Геннадіївна, Сапон Володимир Миколайович, Федорченко Оксана Пантеліївна, Хлистун Андрій Іванович, Хомутов Ігор Олександрович, Христенко Олександр Іванович, Чебикін Сергій Олегович, Шабала Марина Олександрівна.

Список до Деснянської районної у м. Чернігові ради:

Антонов Олександр Сергійович, Баран Василь Петрович, Баулін Ігор Геннадійович, Бенько Олена Романівна, Боклаг Світлана Петрівна, Буряченко Наталія Борисівна, Бутенко Наталія Вікторівна, Вовк Сергій Васильович, Ворожбит Олександр Анатолійович, Головач Руслан Олександрович, Горбань Юрій Володимирович, Гуща Юрій Миколайович, Дмитрук Роман Анатолійович, Захарченко Юлія Сергіївна, Іванченко Роман Вікторович, Катіман Олена Анатоліївна, Коробейник Олег Олексійович, Косинська Інна Василівна, Кушнір Анатолій Григорович, Лопатько Олег Анатолійович, Мацько Юрій Олександрович, Мишко Валентина Іванівна, Момот Ніна Григоровна, Мошко Андрій Володимирович, Панченко Лариса Миколаївна, Печерний Сергій Олегович, Позняк Руслан Віталійович, Руденко Олександр Іванович, Руденко Ольга Петрівна, Сенькович Андрій Миколайович, Сергієнко Тетяна Анатоліївна, Сибірська Ольга Володимирівна, Стеценко Сергій Федорович, Ткаченко Володимир Михайлович, Ткаченко Михайло Леонідович, Ткаченко Світлана Іванівна, Федоренко Тетяна Володимирівна, Федорець Григорій Іванович, Федорова Наталія Валеріївна, Черв’якова Ганна Анатоліївна, Шевчук-Амброскіна Світлана Володимирівна, Шедіна Зінаїда Володимирівна, Яшніков Віталій Володимирович.

ОБЛАСНА РАДА

Дубіль Валерій Олександрович, народний депутат України, Верховна Рада
Антонов Юрій Володимирович, тимчасово не працює
Артеменко Олександр Олегович, нотаріальна контора, завідувач
Байдак Микола Богданович, МТК Комунальний заклад «Музейно-меморіальний комплекс пам’яті», бухгалтер
Бакшун Іван Миколайович, ПП «Партнер-2000», директор
Бондаренко Павло Сергійович, приватний підприємець
Вареник Андрій Анатолійович, рекламна агенція «Gold Future», керівник відділу
Власенко Юрій Дмитрович, головне управління юстиції в області, начальник
Вовк Ірина Петрівна, тимчасово не працює
Градунов Юрій  Анатолійович, КП «Архітектура Ічнянщини», директор
Грінченко Юрій Петрович, кредитна спілка «Чернігівська», голова правління
Даценко Дмитро Вікторович, заступник прилуцького міського голови
Іванов Дмитро Валерійович, заступник Прилуцького міського голови
Івашко Володимир Олександрович, ТОВ «Міжнародний торговельний альянс», керівник
Іващенко Віктор Володимирович, Ічнянська школа мистецтв, вчитель
Іллюшко Олександр Миколайович, обласна дирекція управління проблемних кредитів, начальник відділу стягнення
Кадіна Лариса Захарівна, Чернігівська міська лікарня №4, заввідділенням неврології
Калиняк Олег Петрович, Бахмацька ЦРЛ, лікар
Карпенко Юрій Олександрович, Чернігівський НПУ, зав. кафедрою
Кириченко Павло Миколайович, голова Срібнянської районної ради
Кожура Михайло Іванович, Новобиківська ЗОШ І-ІІІ ст, вчитель
Курінний Валентин Сергійович, керівник відділу по роботі з депутатським фракціями обласного осередку ВО «Батьківщина»
Лебідь В’ячеслав Вікторович, ПП «Систем фінанс», директор
Любухіна Ірина Анатоліївна, Чернігівська МЛ №2, дільничний терапевт
Люлька Михайло Іванович , пенсіонер
Матвієнко Раїса Миколаївна, тимчасово не працює
Матус Дмитро Васильович, Бахмацька ЦРЛ, зав. відділенням хірургії
Мацішевська Людмила Вікторівна, Менська ЦРЛ, сімейний лікар
Мачача Галина Сафронівна, пенсіонер
Медвідь Анатолій Миколайович, ТОВ «Сканер центр», обліковець
Мельник Борис Григорович, фермерське господарство «Мельник», голова
Мисник Микола Ілліч, ТОВ «Газбудсервіс», директор
Міненко Василь Васильович, Н-Сіверська радіопередавальна станція, електромеханік
Мостіпан Павло Григорович, Сосницька ЗОСШ, вихователь
Мушкетик Юрій Вікторович, приватний підприємець
Назаренко Михайло Петрович, Городнянська лікарня ПМД, головний лікар
Нюнько Олег Анатолійович, військовий пенсіонер
Охонько Сергій Миколайович, приватний підприємець
Пащенко Сергій Олександрович, голова громадської ради при ГСНС України
Покришка Олександр Васильович, заступник директора Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської ОДА
Полуторний Василь Іванович, приватний підприємець
Росовський Денис Михайлович, перший заступник Прилуцької РДА
Саверська-Лихошва Валентина Василівна, голова Варвинської селищної ради
Салогуб Валерій Володимирович, тимчасово не працює
Самойленко Микола Олексійович, директор селянсько-фермерського господарства «Мединщина»
Селянський Володимир Миколайович, приватний підприємець
Скидан Григорій Антонович, пенсіонер
Сокол Світлана Валеріївна, Чернігівська обласна парторганізація, прес-секретар
Солорева Віта Володимирівна, приватний підприємець
Сторубльов Ярослав Миколайович, станція «Бахмач» ДТГО «Південно-західна залізниця», начальник
Стрельніков Микола Анатолійович, Київський інститут бізнесу і технологій, викладач
Тимошенко Олег Анатолійович, Менська ЦРЛ зав. відділенням акушерства і гінекології
Тимощенко Микола Іванович, приватний підприємець
Ткаченко Володимир Олександрович, Борзнянська екстрена медична допомога, фельдшер
Ткаченко Світлана Петрівна, Ріпкинський центр дитячої творчості, директор
Трепаченко Ігор Юрійович, підприємець
Федотов Віталій Віталійович, Чернігівська обласна парторганізація, заступник голови
Хоменко Юрій Валерійович, КП ЖЕК «Південна», начальник
Чернуха Віктор Іванович, голова Корюківської районної ради
Шага Олександра Федорівна, юрист
Шандренко Людмила Володимирівна, Чернігівська обласна партійна організація, заст. голови
Школа Ігор Миколайович, приватне підприємство «НВФ «РЕГМІК», технічний директор
Шматок Микола Миколайович, Лосинівська ЗОШ, вчитель
Якуб Іван Миколайович, фермерське господарство «Соната», директор
Якуба Валерій Михайлович, Ніжинський пологовий будинок, головний лікар

Останні новини Чернігівщини

Відбили атаку та перейшли у контрнаступ

Відбили атаку та перейшли у контрнаступ 14:14

Днями на Чернігівщині завершилися тактичні навчання артилерії оперативного командування "Північ" з бойовою стрільбою.

Концерт фортепіанної музики від Дениса Жданова для рідної публіки

Концерт фортепіанної музики від Дениса Жданова для рідної публіки 14:07

Дениса Жданова чернігівській публіці представляти не треба: його ім'я на особливому рахунку у меломанів уже давно.

Співробітники Управління внутрішньої та власної безпеки

Співробітники Управління внутрішньої та власної безпеки "Північ" попередили спробу переміщення через кордон сигарет 12:33

Сховок з сигаретами виявили співробітники Управління внутрішньої та власної безпеки «Північ» спільно з прикордонниками Чернігівського прикордонного загону.

Комплекти дитячих книг від посольства Швеції в Україні отримали в подарунок чернігівські бібліотеки

Комплекти дитячих книг від посольства Швеції в Україні отримали в подарунок чернігівські бібліотеки 12:27

Ваші діти обожнюють Пеппі Довгупанчоху, Карлсона та Мумі-толлів? Тоді для вас є чудова новина. Чернігівські бібліотеки поповнилися добіркою дитячих книжок шведських авторів у перекладі українською. Такий подарунок міські книгозбірні отримали від посольства Швеції.

У Чернігові тривають пошуки 13-річного хлопця, який зник під час купання у річці Десна в районі міського пляжу

У Чернігові тривають пошуки 13-річного хлопця, який зник під час купання у річці Десна в районі міського пляжу 12:19

19 травня о 16:00 до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що під час купання у річці Десна на міському пляжі "Золотий берег" на очах у свідків зник 13-річний хлопчик.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини