Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 05:27:29

Недопуск спостерігача ОПОРИ та самоусунення партійного керівника – курйози партійних зборів на Чернігівщині

29.09.2015   11:10Агенцiя

Конференції та з’їзди різних політичних сил пройшли на минулому тижні у різних куточках Чернігівської області, але без порушень законодавства тут не обійшлося. Так, на одну з них не допустили спостерігача мережі ОПОРА. А деякі інші зібрання були сповнені сюрпризів та подекуди релігійними мотивами.

За свідченням довготермінового спостерігача мережі ОПОРА, 22 вересня його не впустили на конференцію Ніжинського районного осередку «Аграрної партії». Партійці пояснили свої дії в такий спосіб: «Люди приїхали із сіл і будуть переживати щодо Вашої присутності тут». Саме тому будь-які спроби з боку активіста потрапити на поважне зібрання увінчалися невдачею.

Нагадаємо, що спостерігачі мережі на час проведення кампанії здійснюють свою діяльність на правах журналістів. А відповідно до частина 3 статті 24 Закону України «Про інформацію», умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику тягне за собою відповідальність згідно із законами України.

Ситуація дещо іншого характеру склалася під час конференції партії «Наш край», що проходила у смт Сосниця. У приватній розмові з представником громадянської мережі ОПОРА один з членів згаданого партійного об’єднання розповів, що люди, які працювали в партії і мали бути висунуті в кандидати на відповідному виборчому окрузі, у ході конференції були замінені іншими особами. Обурений такою ситуацією, керівник Сосницької партійної організації «Наш край» Олександр Журлін покинув конференцію.

Проте є політичні сили, для яких партійні з’їзди мають релігійний присмак. Родзинкою таких зборів стало проведення конференції Прилуцької міської організації ВО «Батьківщина». Після релігійної служби у Стрітенському Соборі кандидата у мери Ольгу Попенку особисто представив голова обласної організації партії Валерій Дубіль (народний депутат України VIII скликання). Продовжилась конференція у приміщенні штабу і тривала ще дві години. За словами спостерігача мережі, особа кандидата у мери від ВО «Батьківщина» стала відомою за два дні до її офіційної презентації (навіть членам партійної організації).


http://www.oporaua.org/oblast/article/8470-nedopusk-sposterigacha-opory-ta-samousunennja-partijnogo-kerivnyka-kurjozy-partijnyh-zboriv-na-chernigivshchyni

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

Виявлено 59 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА 14:54

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Бойко Олену Анатоліївну першим заступником голови Чернігівської ОДА.

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження 14:48

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень вихованцю Чернігівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою (ч. 1 ст. 121 КК України).

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини