Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 04:27:42

Недопуск спостерігача ОПОРИ та самоусунення партійного керівника – курйози партійних зборів на Чернігівщині

29.09.2015   11:10Агенцiя

Конференції та з’їзди різних політичних сил пройшли на минулому тижні у різних куточках Чернігівської області, але без порушень законодавства тут не обійшлося. Так, на одну з них не допустили спостерігача мережі ОПОРА. А деякі інші зібрання були сповнені сюрпризів та подекуди релігійними мотивами.

За свідченням довготермінового спостерігача мережі ОПОРА, 22 вересня його не впустили на конференцію Ніжинського районного осередку «Аграрної партії». Партійці пояснили свої дії в такий спосіб: «Люди приїхали із сіл і будуть переживати щодо Вашої присутності тут». Саме тому будь-які спроби з боку активіста потрапити на поважне зібрання увінчалися невдачею.

Нагадаємо, що спостерігачі мережі на час проведення кампанії здійснюють свою діяльність на правах журналістів. А відповідно до частина 3 статті 24 Закону України «Про інформацію», умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику тягне за собою відповідальність згідно із законами України.

Ситуація дещо іншого характеру склалася під час конференції партії «Наш край», що проходила у смт Сосниця. У приватній розмові з представником громадянської мережі ОПОРА один з членів згаданого партійного об’єднання розповів, що люди, які працювали в партії і мали бути висунуті в кандидати на відповідному виборчому окрузі, у ході конференції були замінені іншими особами. Обурений такою ситуацією, керівник Сосницької партійної організації «Наш край» Олександр Журлін покинув конференцію.

Проте є політичні сили, для яких партійні з’їзди мають релігійний присмак. Родзинкою таких зборів стало проведення конференції Прилуцької міської організації ВО «Батьківщина». Після релігійної служби у Стрітенському Соборі кандидата у мери Ольгу Попенку особисто представив голова обласної організації партії Валерій Дубіль (народний депутат України VIII скликання). Продовжилась конференція у приміщенні штабу і тривала ще дві години. За словами спостерігача мережі, особа кандидата у мери від ВО «Батьківщина» стала відомою за два дні до її офіційної презентації (навіть членам партійної організації).


http://www.oporaua.org/oblast/article/8470-nedopusk-sposterigacha-opory-ta-samousunennja-partijnogo-kerivnyka-kurjozy-partijnyh-zboriv-na-chernigivshchyni

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини