Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 12:23:51

Недопуск спостерігача ОПОРИ та самоусунення партійного керівника – курйози партійних зборів на Чернігівщині

29.09.2015   11:10Агенцiя

Конференції та з’їзди різних політичних сил пройшли на минулому тижні у різних куточках Чернігівської області, але без порушень законодавства тут не обійшлося. Так, на одну з них не допустили спостерігача мережі ОПОРА. А деякі інші зібрання були сповнені сюрпризів та подекуди релігійними мотивами.

За свідченням довготермінового спостерігача мережі ОПОРА, 22 вересня його не впустили на конференцію Ніжинського районного осередку «Аграрної партії». Партійці пояснили свої дії в такий спосіб: «Люди приїхали із сіл і будуть переживати щодо Вашої присутності тут». Саме тому будь-які спроби з боку активіста потрапити на поважне зібрання увінчалися невдачею.

Нагадаємо, що спостерігачі мережі на час проведення кампанії здійснюють свою діяльність на правах журналістів. А відповідно до частина 3 статті 24 Закону України «Про інформацію», умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику тягне за собою відповідальність згідно із законами України.

Ситуація дещо іншого характеру склалася під час конференції партії «Наш край», що проходила у смт Сосниця. У приватній розмові з представником громадянської мережі ОПОРА один з членів згаданого партійного об’єднання розповів, що люди, які працювали в партії і мали бути висунуті в кандидати на відповідному виборчому окрузі, у ході конференції були замінені іншими особами. Обурений такою ситуацією, керівник Сосницької партійної організації «Наш край» Олександр Журлін покинув конференцію.

Проте є політичні сили, для яких партійні з’їзди мають релігійний присмак. Родзинкою таких зборів стало проведення конференції Прилуцької міської організації ВО «Батьківщина». Після релігійної служби у Стрітенському Соборі кандидата у мери Ольгу Попенку особисто представив голова обласної організації партії Валерій Дубіль (народний депутат України VIII скликання). Продовжилась конференція у приміщенні штабу і тривала ще дві години. За словами спостерігача мережі, особа кандидата у мери від ВО «Батьківщина» стала відомою за два дні до її офіційної презентації (навіть членам партійної організації).


http://www.oporaua.org/oblast/article/8470-nedopusk-sposterigacha-opory-ta-samousunennja-partijnogo-kerivnyka-kurjozy-partijnyh-zboriv-na-chernigivshchyni

Останні новини Чернігівщини

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

 На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином 10:45

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки 10:41

29 листопада о 21:47 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про пожежу пункту приймання та сортування твердих побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства».

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків 10:39

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини