Чернігівську міську раду лікували від сказу. ФОТОрепортаж
До Чернігівської мерії завітали близько десятку чоловіків у лікарських формах.
Це сталося сьогодні, 28 вересня, у Чернігівській міській раді.
Учасники акції «Стоп сказ» зайшли до приміщення і принесли із собою довідку та пляшку коньяку. За словами учасників акції саме цим спиртним напоєм лікується така хвороба, як сказ. На їх думку серед працівників чернігівської міськради є «заражені».
Нагадаємо, що саме сьогодні відмічається міжнародний день боротьби зі сказом.
Гостинці чоловіки залишили у холі адмінбудівлі. А на дверях залишили наліпки з текстом «Стоп сказ».
Альона Шепіда
Останні новини Чернігівщини
Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29
Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії
У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26
31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21
Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18
У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.
Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10
Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.