Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 22:56:42

Демальянс висунув 24 кандидатів на місцеві вибори у Чернігові

22.09.2015   16:39Агенцiя

Партія «Демальянс» під час конференції висунула кандидатів у депутати Чернігівської міської ради та в районні ради міста Чернігова.

Конференція відбулася у Чернігові в понеділок, 21 вересня.

Список з 24 кандидатів очолив лідер чернігівської команди Ігор Андрійченко. Крім нього та членів партії, до списку увійшли відомі місцеві громадсько-політичні діячі, правозахисники, підприємці та інші спеціалісти в різних сферах.

«Наша партія об'єднала десятки активних чернігівців, більшість з яких раніше не брали участі в політиці. Всі ці люди були відібрані прозоро, за участю Номінаційного комітету. І з 55-ти бажаючих «Демальянс» висуває 24 кандидати в міську раду. Втілюватимемо нову якість політики з новими людьми», − наголосив на Конференції лідер чернігівської команди Ігор Андрійченко.

Також учасники Конференції одноголосно проголосували за висунення кандидата на міського голову від міської організації партії  – Ігоря Андрійченка.

Прес-служба Чернігівської міської організації партії «Демальянс»

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини