Суд виправдав міського голову за звинуваченням у службовій недбалості
Суд виправдав Чернігівського міського голову Олександра Соколова, якого обвинувачували у службовій недбалості під час придбання за державні кошти квартир постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.
Відповідне рішення сьогодні ухвалив суддя Деснянського районного суду у м. Чернігові Микола Мурашко.
Згідно із виправдувальним вироком суду, сторона звинувачення не змогла надати докази вини О.Соколова у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України. Зокрема, суд назвав докази обвинувачення не неналежними і недостатніми та визнав О.Соколова не винуватим у вчиненні правопорушення за ч.2 ст.367. Суд виправдав міського голову у зв'язку з відсутністю у його діях складу злочину.
Загалом розгляд справи щодо обвинувачення міського голови тривав з червня цього року.
Довідка: У 2012 році підприємству "Домобудівник" Чернігівська міськрада перерахувала 4,7 млн. грн. для придбання квартир учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, однак підприємство квартири не збудувало, і коштів не повернуло, а зараз перебуває у стадії банкрутства.
Договір на закупівлю квартир укладений у рамках Державної програми "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Згідно з цим договором, було придбано майнові права на об'єкти нерухомості (за адресою будівництва групи житлових багатоквартирних будинків по вул. Андрусенка між вулицями Красносільського і Незалежності – друга черга будівництва, житловий будинок №2).
Згідно з наданим графіком виконання будівельно-монтажних робіт, ПАТ "БК "Домобудівник" передбачало закінчення строку будівельно-монтажних робіт у листопаді 2012 року. У листі компанії вказувалося про змогу збудувати та ввести в експлуатацію житло до 31 грудня 2012 року. У подальшому підприємство збанкрутувало, дім не добудовано і громадяни залишилися без житла.
Ірина Синельник
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.