Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 16:10:28

У Чернігові перебуває делегація представників туроператорів та журналістів із Республіки Латвія, які прибули на заходи з нагоди Дня міста

19.09.2015   12:08

17 вересня гості з Латвії зустрілися із Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Керівник обласного центру презентував учасникам зустрічі туристичний потенціал міста, розповів про історію та сьогодення міста. Він зазначив, що Чернігів уже кілька років поспіль співпрацює з латвійським містом-партнером Огре. А з відкриттям у Чернігові Почесного консульства Латвії ці стосунки набули нової динаміки. Зокрема, у рамках співпраці відбуваються зустрічі, обміни творчими колективами, спільні заходи. «Я вдячний вам за моральну, і не тільки, підтримку України», - сказав О.Соколов, звертаючись до представників латвійської делегації. За підсумками зустрічі міський голова висловив сподівання, що представники турбізнесу зацікавляться Черніговом.

 Заступник начальника департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Людмила Замай розповіла про привабливі для туристів об’єкти історико-культурної спадщини Чернігівщини.

Почесний консул у м. Чернігові Олена Вишнякова зауважила, що на сьогодні не так багато латвійців відвідують Україну. «Ми хочемо дати месидж для жителів Латвії, що до Чернігова і Чернігівської області можна приїжджати. Це безпечно, цікаво і перспективно», - сказала вона. Учасники промоційного туру з Латвії відвідують не тільки історико-культурні пам’ятки, а й об’єкти ресторанного та готельного господарства Чернігова й області, з якими у подальшому можна співпрацювати. На її думку, особливо перспективними можуть бути тури вихідного дня, упродовж яких гості з Латвії мали би змогу відвідати Україну, ознайомитися із цікавити історичними пам’ятками у Києві та Чернігові.

Директор МАУ у Латвії Хелена Рудуса повідомила, що інтерес у прибалтійській країні до України поступово зростає, тож цілком реальною може бути співпраця.

17 вересня гості побували на виставі Львівського національного театру імені Марії Заньковецької «Вій, вітерець», поставленій за мотивами творчості класика латвійської літератури Яніса Райніса. Гастролі львівського театру, організовані Почесним консулом Латвії у м. Чернігові, відбулися у Чернігівському обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка.

Делегація Латвії братиме участь у заходах до Дня міста.

Ірина Синельник

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.