Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:44:07

У Чернігові перебуває делегація представників туроператорів та журналістів із Республіки Латвія, які прибули на заходи з нагоди Дня міста

19.09.2015   12:08

17 вересня гості з Латвії зустрілися із Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Керівник обласного центру презентував учасникам зустрічі туристичний потенціал міста, розповів про історію та сьогодення міста. Він зазначив, що Чернігів уже кілька років поспіль співпрацює з латвійським містом-партнером Огре. А з відкриттям у Чернігові Почесного консульства Латвії ці стосунки набули нової динаміки. Зокрема, у рамках співпраці відбуваються зустрічі, обміни творчими колективами, спільні заходи. «Я вдячний вам за моральну, і не тільки, підтримку України», - сказав О.Соколов, звертаючись до представників латвійської делегації. За підсумками зустрічі міський голова висловив сподівання, що представники турбізнесу зацікавляться Черніговом.

 Заступник начальника департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Людмила Замай розповіла про привабливі для туристів об’єкти історико-культурної спадщини Чернігівщини.

Почесний консул у м. Чернігові Олена Вишнякова зауважила, що на сьогодні не так багато латвійців відвідують Україну. «Ми хочемо дати месидж для жителів Латвії, що до Чернігова і Чернігівської області можна приїжджати. Це безпечно, цікаво і перспективно», - сказала вона. Учасники промоційного туру з Латвії відвідують не тільки історико-культурні пам’ятки, а й об’єкти ресторанного та готельного господарства Чернігова й області, з якими у подальшому можна співпрацювати. На її думку, особливо перспективними можуть бути тури вихідного дня, упродовж яких гості з Латвії мали би змогу відвідати Україну, ознайомитися із цікавити історичними пам’ятками у Києві та Чернігові.

Директор МАУ у Латвії Хелена Рудуса повідомила, що інтерес у прибалтійській країні до України поступово зростає, тож цілком реальною може бути співпраця.

17 вересня гості побували на виставі Львівського національного театру імені Марії Заньковецької «Вій, вітерець», поставленій за мотивами творчості класика латвійської літератури Яніса Райніса. Гастролі львівського театру, організовані Почесним консулом Латвії у м. Чернігові, відбулися у Чернігівському обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка.

Делегація Латвії братиме участь у заходах до Дня міста.

Ірина Синельник

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.