Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:07:54

У Чернігові перебуває делегація представників туроператорів та журналістів із Республіки Латвія, які прибули на заходи з нагоди Дня міста

19.09.2015   12:08

17 вересня гості з Латвії зустрілися із Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Керівник обласного центру презентував учасникам зустрічі туристичний потенціал міста, розповів про історію та сьогодення міста. Він зазначив, що Чернігів уже кілька років поспіль співпрацює з латвійським містом-партнером Огре. А з відкриттям у Чернігові Почесного консульства Латвії ці стосунки набули нової динаміки. Зокрема, у рамках співпраці відбуваються зустрічі, обміни творчими колективами, спільні заходи. «Я вдячний вам за моральну, і не тільки, підтримку України», - сказав О.Соколов, звертаючись до представників латвійської делегації. За підсумками зустрічі міський голова висловив сподівання, що представники турбізнесу зацікавляться Черніговом.

 Заступник начальника департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Людмила Замай розповіла про привабливі для туристів об’єкти історико-культурної спадщини Чернігівщини.

Почесний консул у м. Чернігові Олена Вишнякова зауважила, що на сьогодні не так багато латвійців відвідують Україну. «Ми хочемо дати месидж для жителів Латвії, що до Чернігова і Чернігівської області можна приїжджати. Це безпечно, цікаво і перспективно», - сказала вона. Учасники промоційного туру з Латвії відвідують не тільки історико-культурні пам’ятки, а й об’єкти ресторанного та готельного господарства Чернігова й області, з якими у подальшому можна співпрацювати. На її думку, особливо перспективними можуть бути тури вихідного дня, упродовж яких гості з Латвії мали би змогу відвідати Україну, ознайомитися із цікавити історичними пам’ятками у Києві та Чернігові.

Директор МАУ у Латвії Хелена Рудуса повідомила, що інтерес у прибалтійській країні до України поступово зростає, тож цілком реальною може бути співпраця.

17 вересня гості побували на виставі Львівського національного театру імені Марії Заньковецької «Вій, вітерець», поставленій за мотивами творчості класика латвійської літератури Яніса Райніса. Гастролі львівського театру, організовані Почесним консулом Латвії у м. Чернігові, відбулися у Чернігівському обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка.

Делегація Латвії братиме участь у заходах до Дня міста.

Ірина Синельник

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини