Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 травня, 14:37:43

Корбан про Звєрєва, Журмана та "Наш край"

18.09.2015   17:27Агенцiя

18 вересня під час прес-конференції представників УКРОПу Геннадій Корбан підтвердив інформацію про те, що з Миколою Звєрєвим дійсно велися перемовини, щодо участі останнього у виборах від цієї політсили.

«Але Микола Звєрєв виявився людиною компромісів і піддався на той тиск, який чинить на нього влада», - сказав Г.Корбан. І додав, що «українському об’єднанню патріотів такі люди не дуже потрібні. І, взагалі, не потрібні».

 

Керівник політради УКРОПу зазначив, що «одні кажуть про те, що Звєрєв збирався послом кудись поїхати, а інші, що має очолити партію «Наш край». На думку Геннадія Корбана, «Наш край – це фейкова партія», створена владою для лояльних до неї людей. «Нам потрібні люди мужні, ті, які показали себе у роботі, справами і у важкі. Я вважаю, що Сергій Журман – це достойна людина для того, щоб повести партію УКРОП в обласну раду», - наголосив політик.

Нагадаємо, що у серпні відбулася прес-конференція, під час якої Микола Звєрєв говорив про те, що він очолить обласний виборчий штаб УКРОПу та список в обласну раду.

Чернігівський монітор

До теми:

Микола Звєрєв покинув лави партії "Батьківщина"
Голова облради Микола Звєрєв очолив обласний осередок "Громадської солідарності". ВІДЕО
Подвійна помилка Миколи Звєрєва

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини