Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 15:12:46

Агітаційна еквілібристика у Чернігівському ліцеї – за потенційного кандидата легально агітувала директорка

18.09.2015   14:57

Позавчора, 15 вересня, у Чернігівському ліцеї № 32 батьківські збори перетворилися на агітмайданчик.

Директорка навчального закладу під час заходу переконувала присутніх віддати на виборах свій голос за конкретну людину, якою виявився діючий депутат міської ради Сергій Вакуленко.

Зібрана аудиторія, як повідомляє спостерігач мережі ОПОРА, була невдоволена нотками агітації, які лунали з вуст директорки ліцею. «Я хочу порадити вам прийти на ці вибори і проголосувати за конкретну людину, яка робить щось конкретне матеріально для нашого навчального закладу», – такими словами закінчила свою промову виступаюча.

Відповідно присутні меншою мірою вирішували питання, що стосуються навчального процесу своїх дітей, а значною мірою слухали звіт про діяльність Сергія Вакуленка. Сам представник депутатського корпусу безпосередньо взяв слово трохи пізніше. Однак агітація в його словах не прослідковувалася.

Помічник діючого депутата Сергія Вакуленка, контакти якого наявні у відкритому доступі на сайті Чернігівської міської ради, відмовився коментувати дану ситуацію. У свою чергу, Людмила Василівна Тарасюк, директор ліцею № 32, запевнила спостерігача мережі ОПОРА, що виборче законодавство не порушувалося, адже агітації не було. «Під час батьківських зборів був озвучений звіт про використання спонсорських коштів. Нам допомагав не тільки Сергій Володимирович Вакуленко, а і губернатор та Анатолій Долеско (прим. авт. колишній кандидат по 205 виборчому округу під час позачергових парламентських виборів 2014 року)», – запевняє пані директор. Так, за її словами, виступаючи, Сергій Вакуленко говорив про свою діяльність у якості діючого депутата, а не кандидата.

Слід зазначити, що згідно п. 7 ст. 54 передвиборна агітація здійснюється з додержанням принципу рівних умов та можливостей, що передбачає надання кандидатам, їх довіреним особам, місцевим організаціям партій (блокам), кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, та їх уповноваженим особам за однакову плату одних і тих самих приміщень для проведення масових заходів, надання однакових друкованих площ та ефірного часу на радіо і телебаченні.

Отже, такі дії свідчать про недобросовісну конкуренцію, а після офіційної реєстрації кандидата міститимуть ознаки порушення виборчого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.