Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:45:26

Ігор Андрійченко: головне не результат, а олімпійський принцип?

17.09.2015   10:32Агенцiя

Для тих, хто не пам'ятає, олімпійський принцип: головне не результат, а участь. Напевно, для звичайної, налаштованої на міцне здоров'я людини, це так. Але не для політика.

У мерський гонці, де основні гравці і за рейтингами, і за ресурсами вже визначилися, перемога не світить. І щоб не говорило оточення політика, але для них основним є принцип "паровозика" та особисті інтереси. А Ігор Андрійченко при такій «грі» і сам може не потрапити до депутатського корпусу.

І саме тут буде актуальним питання: «Ви хто - непрохідний кандидат у міські голови чи кандидат в депутати?». Так само як раніше тривала інтрига «Демократичний альянс - громадська організація чи політична партія?» Навіть у прес-релізах деякий час підписувалися завуальовано - команда ДемАльянсу.

Для кандидата, який є першим номером у списку, головне завдання - подолати пятивідсотковий бар’єр. Жорстка ієрархія і командна робота - команда однодумців йде у владу і орієнтується тільки на перемогу.

Ситуація, коли ти третій - тільки в мінус. Якби Олександр Соколов йшов сам - шанс був би. Але він йде у зв’язці «Нашого краю» і практично зі своєю окремою, міською коммунально-бюджетною командою, яка насамперед буде працювати на нього.

А Демократичному Альянсу були потрібні кандидати-рекрути. В більшості своїй практично нікому невідомі. А, отже, і виборець, не повіривши в команду, не повірить і в лідера. Який має бути прагматичним, ставити реальні цілі, а не розраховувати на уявне олімпійське мерство.

Та й відволікати від командної роботи це буде сильно. Скоріше говоритимуть про завищенні амбіції, і не політика, а політикана. Або про те, що планує піти на торги з переможцем.

Якщо є команда кандидатів, які мають спільну мету, яким є що про себе сказати. То і лідера просувати повинен кожен. Проте маловідома людина ефективно за "перший номер" агітувати не зможе. Має бути не натовп тіней за єдиним відомим претендентом, а спільна командна робота. Відома істина, що звуження фронту підсилює удар.

Нова кров потрібна, але ін’єкції потрібно робити вміло.

Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини