Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 15:58:09

Ігор Андрійченко: головне не результат, а олімпійський принцип?

17.09.2015   10:32Агенцiя

Для тих, хто не пам'ятає, олімпійський принцип: головне не результат, а участь. Напевно, для звичайної, налаштованої на міцне здоров'я людини, це так. Але не для політика.

У мерський гонці, де основні гравці і за рейтингами, і за ресурсами вже визначилися, перемога не світить. І щоб не говорило оточення політика, але для них основним є принцип "паровозика" та особисті інтереси. А Ігор Андрійченко при такій «грі» і сам може не потрапити до депутатського корпусу.

І саме тут буде актуальним питання: «Ви хто - непрохідний кандидат у міські голови чи кандидат в депутати?». Так само як раніше тривала інтрига «Демократичний альянс - громадська організація чи політична партія?» Навіть у прес-релізах деякий час підписувалися завуальовано - команда ДемАльянсу.

Для кандидата, який є першим номером у списку, головне завдання - подолати пятивідсотковий бар’єр. Жорстка ієрархія і командна робота - команда однодумців йде у владу і орієнтується тільки на перемогу.

Ситуація, коли ти третій - тільки в мінус. Якби Олександр Соколов йшов сам - шанс був би. Але він йде у зв’язці «Нашого краю» і практично зі своєю окремою, міською коммунально-бюджетною командою, яка насамперед буде працювати на нього.

А Демократичному Альянсу були потрібні кандидати-рекрути. В більшості своїй практично нікому невідомі. А, отже, і виборець, не повіривши в команду, не повірить і в лідера. Який має бути прагматичним, ставити реальні цілі, а не розраховувати на уявне олімпійське мерство.

Та й відволікати від командної роботи це буде сильно. Скоріше говоритимуть про завищенні амбіції, і не політика, а політикана. Або про те, що планує піти на торги з переможцем.

Якщо є команда кандидатів, які мають спільну мету, яким є що про себе сказати. То і лідера просувати повинен кожен. Проте маловідома людина ефективно за "перший номер" агітувати не зможе. Має бути не натовп тіней за єдиним відомим претендентом, а спільна командна робота. Відома істина, що звуження фронту підсилює удар.

Нова кров потрібна, але ін’єкції потрібно робити вміло.

Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини