Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 16:22:33

З сьогоднішнього дня змінився порядок тимчасового перебування іноземців в Україні

09.09.2015   18:50Агенцiя

У разі виявлення перевищення іноземцем дозволеного терміну перебування на території України посадова особа ДПСУ складає документи про притягнення до адміністративної відповідальності.

З 9 вересня 2015 набирає чинності наказ Міністерства внутрішніх справ України № 884 від 20 липня 2015 року, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 5 серпня цього року за № 944/27389, про порядок обчислення терміну тимчасового перебування в Україні іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в'їзду. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

"Тепер обчислення дозволеного терміну перебування іноземців на території України прикордонники здійснюють шляхом відрахування з дня фактичного в'їзду або виїзду 180 днів тому. Наприклад, якщо іноземець прибув в Україну 9 вересня цього року, то прикордонники будуть віднімати 180 днів і з'ясують, чи він не перевищив термін перебування за цей період - 90 діб, так само здійснюється обчислення з моменту виїзду", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, якщо при здійсненні прикордонного контролю прикордонники виявляють перевищення іноземцем дозволеного йому терміну перебування, приймається рішення про відмову у перетині державного кордону України на в'їзд в Україну.

Новини за темою: У харківському аеропорту СБУ розкрила схему вимагання грошей з громадян Близького Сходу за перетин кордону

Також у разі виявлення перевищення іноземцем дозволеного терміну перебування на території України при здійсненні прикордонного контролю на виїзд з України посадова особа Держприкордонслужби складає документи про притягнення громадянина іноземної держави до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Варто зазначити, що термін перебування в Україні залишається незмінним - громадяни держав з безвізовим порядком в'їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більше 90 днів протягом 180 днів, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини