Через діалог до вирішення нагальних проблем
Шляхи вирішення непростої ситуації з погашення заборгованості за спожиту електричну енергію підприємствами житлово-комунального господарства міста Чернігова шукали учасники наради, яку 7 вересня провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич.
Через відсутність коштів основні енергогенеруючі, водопостачальні підприємства області та міста, зокрема, не можуть вчасно розраховуватись перед ПАТ «Обленерго». У свою чергу, компанія припиняє постачання електрики на об’єкти та структурні підрозділи боржників.
Характеризуючи ситуацію, Леонід Сахневич зазначив, що різниця в тарифах підприємствам повертається із запізненням. У держави, як і в області, зайвих коштів немає.
— Вже сьогодні потрібно вибудовувати схему спільної роботи для уникнення непорозумінь взимку та соціальної напруги. Сподіваюсь, що сьогоднішній діалог допоможе знайти нові шляхи вирішення наявних проблем, — підкреслив він.
Не менш важливим на сьогодні залишається питання перевищення лімітів споживання електричної енергії. Якщо так триватиме й надалі, енергетики застосовуватимуть графіки аварійних відключень. Наразі їх вже погоджено з органами влади та керівниками підприємств.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.