Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 00:40:04

До кінця року всі працівники апарату ОДА будуть вимушені взяти відпустки за власний рахунок на двадцять днів

08.09.2015   08:55Агенцiя

Таке рішення було обговорене головою ОДА з працівниками апарату минулого тижня.

Причиною цьому стало скорочення Кабінетом міністрів видатків утримання як обласних, так і районних адміністрацій.

Кожен район чи департамент розв’язує цю проблему самотужки різними методами – дехто заощадив кошти за рахунок вакансій, а працівники деяких структур і раніше ходили у відпустки за власний рахунок.

Що ж стосується апарату ОДА – обсяг коштів на утримання був скорочений кабміном «в односторонньому порядку» на суму, що становить близько 2,85% річного бюджету. Це спричинило дефіцит коштів фонду оплати праці, і для того, щоб не підірвати працездатність і зберегти штат, головою ОДА було запропоновано кожному працівнику щомісяця брати п’ять днів неоплачуваної відпустки. Колектив погодився з вимушеною мірою, розуміючи безальтернативність ситуації.

«Розв’язати це питання скороченнями працівників неможливо, адже за КЗПП у такому випадку необхідно виплатити, до прикладу, кошти за невикористані дні відпустки. А грошей і так немає. Нас поставили перед фактом, тому ми й виходимо зі становища таким чином. Мінус 2,85% – звучить, наче, не критично, але це відсоток від річного бюджету, а нам цю економію необхідно вкласти в чотири місяці. Тому іншого виходу нема, і колектив це розуміє. Примушувати когось працювати в дні вимушеної відпустки я не збираюся», – роз’яснив голова ОДА Валерій Куліч.


https://www.facebook.com/valerii.kulich?fref=nf

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.