ЦВК дозволила 7 громадським організаціям мати офіційних спостерігачів на місцевих виборах
Центральна виборча комісія (ЦВК) дозволила 7 громадським організаціям мати офіційних спостерігачів на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні, передає прес-служби ЦВК.
Так, дозвіл було надано Всеукраїнської громадської організації "Передові правові ініціативи", громадських організацій "Україна - рідна мати моя" та "Центр промислової екології" (під час чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів), "Сильні Хмельницький", "Сильне місто" (на території Хмельницької області).
Громадським організаціям "Всеукраїнська правозахисна група "Верховенство права" і "Партія миколаївців" надано дозвіл мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборів рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.