Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 13:38:26

В.Бистров: Ми пропонуємо підвищити рівень активності громадян

05.09.2015   17:57

Проекти бюджету участі допоможуть активізувати жителів Чернігова та звернути увагу на питання, що на думку чернігівців, потребують змін. Про це сказав сьогодні під час прес-конференції заступник міського голови – начальник фінансового управління міськради Віктор Бистров, який очолює робочу групу щодо реалізації проектів бюджету участі.

За його словами, Чернігів є піонером з Черкасами та Полтавою у процесі активної участі громадян у розподілі коштів міського бюджету.

"Ми пропонуємо підвищити рівень активності наших мешканців і поліпшити комунікацію влади та громадськості", - сказав В.Бистров.

Він також підкреслив, що міська влада відкрита до співпраці й зацікавлена, аби більше чернігівців писали проекти, намагаючись вирішити проблемні питання свого двору, вулиці, мікрорайону чи всього міста.

Заступник міського голови нагадав, що у місті розпочалася серія зустрічей (майстер-класів) щодо розробки проектів бюджету участі. Вони проходитимуть навіть на вихідних, аби більше чернігівців знали про проект бюджету участі. Прийом проектів від чернігівців триває у міській раді до 15 вересня.

Також планується створити у міській раді консультаційний пункт, де всі охочі зможуть отримати консультацію з написання учасницьких проектів.

В.Бистров презентував листівку, що розповідає про бюджет участі і яка буде поширюватися у місті. У Чернігові кампанія учасницького бюджетування проходить під гаслом: "Бюджет участі – реалізуй свою ідею"!

Довідка: Бюджет участі передбачає участь жителів Чернігова у розподілі коштів міського бюджету. На наступний рік, зокрема, планується передбачити 4,8 млн грн на проекти чернігівців.

На черговій сесії було схвалено Положення про громадський (бюджет участі) м. Чернігова. 1 вересня упродовж двох тижнів у відділі зв'язків із громадськістю міськради приймаються проекти громадян. Потім пропозиції будуть перевірятися працівниками міськради (на реалістичність, можливість реалізувати проект упродовж року), і виставлятися на голосування. Планується, що голосування проходитиме із 5 до 19 жовтня.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом 10:35

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).