Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:20:19

Сергій Березенко: "Я ніколи не думав, що там під куполом все так просто: "ввімкнулась камера" і "вимкнулась камера". ВІДЕО

05.09.2015   17:27Агенцiя

У суботу 5 вересня у прес-центрі «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» народний депутат Сергій Березенко зустрівся з молоддю.

В ході зустрічі студенти і народний депутат обговорили питання змін до Конституції, децентралізацію, роботу Ради регіонального розвитку, почули враження Сергія Березенка про його перші дні роботи у Верховній раді та дізналися плани на майбутнє.


Про зміни до Конституції та децентралізацію

- Я і під час виборів говорив, що єдине чому потрібно було піти до парламенту – це для того, щоб проголосувати за зміни до Конституції в частині децентралізації. По-перше, це важливо з точки міжнародної тематики. Питання децентралізації важливе для нас і дуже несприятливе для Росії. Цей процес передбачає створення потужних і сильних громад. І ті політичні сили які проти цього – вони напевно розраховують на реванш. Бо, коли у області є місцеве самоврядування, і воно самостійно займається процесом розподілу коштів, витрат, проектами, створенням інфраструктури, економічними процесами, то автоматично ця громада стає успішною і самостійною. А такі зміни ще більше знижують вплив Росії.


Про перші дні роботи у ВРУ

- Це для мене новий досвід. Я ніколи не думав, що там під куполом все так просто: «ввімкнулась камера» і «вимкнулась камера». Ні для кого не секрет, що кампанія у 205 окрузі була дуже гостра. Депутати Радикальної партії приїжджали у Чернігів, підтримуючи мого опонента, негативно висловлюючись про мене. Після присяги 90% фракції підійшло до мене потиснути руки зі словами «Друже, я на тебе тут чекав». Насправді, опоненти «для камери» спокійно спілкуються, працюють у комітетах, дуже тісно співпрацюють. Така цинічність здивувала, хоча це було очікувано.
А взагалі дуже цікаво. Фактично в одній залі ти бачиш зріз країни.


Про Раду регіонального розвитку

- Рада регіонального розвитку – це реальний інструмент який працює. У вівторок буде відбуватися засідання ради регіонального розвитку при Президенті за участі керівників областей та мерів міст, де обговорюватимуться питання децентралізації, покращення економічного стану, тощо. Керівником кожної Ради є губернатор. Особисто я хотів показати якість: що можна зробити, якщо за справу взятися гуртом. Це вдалося. Саме тому ми не закриваємо роботу громадської організації у Чернігові. На сьогодні, я звільнився з посади керівника Ради регіонального розвитку і у майбутньому буду допомагати цій організації добровільно. І буду продовжувати свою справу, оскільки ми великі зобов’язання на себе взяли: тролейбусна лінія на Масани, перебудова колектору та інші.


Про зустрічі з чернігівцями після виборів

- Сьогодні зустрічався з городянами на відкритті дитячого майданчику. І почув від людей: Це дуже дивна історія: пройшли вибори, а Ви приїхали. Ми просто не очікували». От я собі подумав, що у Європі ніколи б не вибрали депутата з повним переконанням, що після виборів він в округ не приїде. І тут він приїжджає і це сприймається як чудо. Це викривлена психологія. Там, якщо він не приїде його більше ніколи не переоберуть, а у нас всі переконані, що вибори пройшли і він зникне – і це нормально. Особисто я хотів би зламати цей стереотип, щоб депутат відповідально ставився до своєї роботи і до виборців, які його обрали.

Зустріч завершилася колективним фото учасників. Також народний депутат запропонував студентам організувати екскурсію до Верховної ради.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини