Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:17:05

Сергій Березенко: "Я ніколи не думав, що там під куполом все так просто: "ввімкнулась камера" і "вимкнулась камера". ВІДЕО

05.09.2015   17:27Агенцiя

У суботу 5 вересня у прес-центрі «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» народний депутат Сергій Березенко зустрівся з молоддю.

В ході зустрічі студенти і народний депутат обговорили питання змін до Конституції, децентралізацію, роботу Ради регіонального розвитку, почули враження Сергія Березенка про його перші дні роботи у Верховній раді та дізналися плани на майбутнє.


Про зміни до Конституції та децентралізацію

- Я і під час виборів говорив, що єдине чому потрібно було піти до парламенту – це для того, щоб проголосувати за зміни до Конституції в частині децентралізації. По-перше, це важливо з точки міжнародної тематики. Питання децентралізації важливе для нас і дуже несприятливе для Росії. Цей процес передбачає створення потужних і сильних громад. І ті політичні сили які проти цього – вони напевно розраховують на реванш. Бо, коли у області є місцеве самоврядування, і воно самостійно займається процесом розподілу коштів, витрат, проектами, створенням інфраструктури, економічними процесами, то автоматично ця громада стає успішною і самостійною. А такі зміни ще більше знижують вплив Росії.


Про перші дні роботи у ВРУ

- Це для мене новий досвід. Я ніколи не думав, що там під куполом все так просто: «ввімкнулась камера» і «вимкнулась камера». Ні для кого не секрет, що кампанія у 205 окрузі була дуже гостра. Депутати Радикальної партії приїжджали у Чернігів, підтримуючи мого опонента, негативно висловлюючись про мене. Після присяги 90% фракції підійшло до мене потиснути руки зі словами «Друже, я на тебе тут чекав». Насправді, опоненти «для камери» спокійно спілкуються, працюють у комітетах, дуже тісно співпрацюють. Така цинічність здивувала, хоча це було очікувано.
А взагалі дуже цікаво. Фактично в одній залі ти бачиш зріз країни.


Про Раду регіонального розвитку

- Рада регіонального розвитку – це реальний інструмент який працює. У вівторок буде відбуватися засідання ради регіонального розвитку при Президенті за участі керівників областей та мерів міст, де обговорюватимуться питання децентралізації, покращення економічного стану, тощо. Керівником кожної Ради є губернатор. Особисто я хотів показати якість: що можна зробити, якщо за справу взятися гуртом. Це вдалося. Саме тому ми не закриваємо роботу громадської організації у Чернігові. На сьогодні, я звільнився з посади керівника Ради регіонального розвитку і у майбутньому буду допомагати цій організації добровільно. І буду продовжувати свою справу, оскільки ми великі зобов’язання на себе взяли: тролейбусна лінія на Масани, перебудова колектору та інші.


Про зустрічі з чернігівцями після виборів

- Сьогодні зустрічався з городянами на відкритті дитячого майданчику. І почув від людей: Це дуже дивна історія: пройшли вибори, а Ви приїхали. Ми просто не очікували». От я собі подумав, що у Європі ніколи б не вибрали депутата з повним переконанням, що після виборів він в округ не приїде. І тут він приїжджає і це сприймається як чудо. Це викривлена психологія. Там, якщо він не приїде його більше ніколи не переоберуть, а у нас всі переконані, що вибори пройшли і він зникне – і це нормально. Особисто я хотів би зламати цей стереотип, щоб депутат відповідально ставився до своєї роботи і до виборців, які його обрали.

Зустріч завершилася колективним фото учасників. Також народний депутат запропонував студентам організувати екскурсію до Верховної ради.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини