Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 18:03:42

“Наш край” пропонує повернути на Чернігівщину підприємства-гіганти

05.09.2015   12:52Агенцiя

Лідери партії «Наш край» на Чернігівщині - заступник голови обласної ради Валентин Мельничук і Чернігівський міський голова Олександр Соколов - взяли участь у засіданні Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України у Прилуках.

Виступаючи перед сільськими і селищними головами, Валентин Мельничук, зокрема, окреслив актуальні проблеми фінансування і життєдіяльності області. Він наголосив, що Чернігівщина може бути бездотаційним регіоном, здатним самостійно вирішувати свої фінансові проблеми і обходитись без дотацій. «Варто лише почати працювати в умовах децентралізації і повернути на терени регіону податки промислових підприємств-гігантів».
   
Про досягнення щодо залучення інвестицій і впровадження енергоефективних програм у житлово-комунальному господарстві присутнім розповів мер Чернігова Олександр Соколов. Він, зокрема, поділився досвідом співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».
      
«Завдяки участі у цьому проекті наша Чернігівська ТЕЦ отримає від Світового банку кредит у 35 мільйонів доларів США на 20 років. Це дозволить замінити теплові мережі і модернізувати центральні теплові пункти», - зазначив Олександр Соколов.

PR

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.