Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 20:54:39

Заступ і Наш край: разом на захисті рідної землі

03.09.2015   12:11Агенцiя

На Чернігівщині представники «Заступу» ідуть на місцеві вибори з політичною партією «Наш край»

Активісти аграрного об’єднання «ЗАСТУП»  на Чернігівщині приєднуються до політичної партії “НАШ КРАЙ” - об’єднання професіоналів, людей справи, до якого входять, сільські і селищні голови по всій Україні, мери обласних центрів, авторитетні місцеві лідери, народні депутати.

У той же час, керівництво “Заступу” заявило, що політична сила самостійно не братиме участі у чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів. «Не маючи можливості сформувати ефективної більшості у місцевих радах, ми не хочемо бути статистами у безглуздому і руйнівному для країни змаганні між популізмом та радикалізмом, на яке перетворилася українська політика, - йдеться у заяві Правління політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП».

За словами Ірини Грозенко, одного з лідерів громадської організації «ЗАСТУПа» на Чернігівщині, програма реформ “За рідну землю!”, збігається з програмними постулатами політичної партії «НАШ КРАЙ». Саме тому, представники «ЗАСТУПУ» на Чернігівщині вирішили приєднатись до партії «НАШ КРАЙ». 25 жовтня у лавах саме цієї політичної сили заступівці будуть боротись за депутатські мандати до рад усіх рівнів, на посади сільських, селищних та міських голів.

26 серпня відбулась публічна презентація партії “НАШ КРАЙ” на Чернігівщині, лідерами якої стали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та двічі губернатор, а нині заступник голови облради Валентин Мельничук. “Громади мають право самостійно розпоряджатися тим, що самі заробили, розвивати свої міста і села на свій розсуд відповідно до закону. Ми виступаємо за максимальне збереження і розширення прав нашого краю – Чернігівщини - в процесі децентралізації. Тільки так ми зможемо захистити рідну землю!”, - зазначив на презентації Валентин Мельничук.

Нині в усіх районах і містах області формуються команди партії «НАШ КРАЙ», і кожен може долучитись до вирішення важливих проблем свого села, селища, міста.

PR

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини