Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 10:49:22

Заступ і Наш край: разом на захисті рідної землі

03.09.2015   12:11Агенцiя

На Чернігівщині представники «Заступу» ідуть на місцеві вибори з політичною партією «Наш край»

Активісти аграрного об’єднання «ЗАСТУП»  на Чернігівщині приєднуються до політичної партії “НАШ КРАЙ” - об’єднання професіоналів, людей справи, до якого входять, сільські і селищні голови по всій Україні, мери обласних центрів, авторитетні місцеві лідери, народні депутати.

У той же час, керівництво “Заступу” заявило, що політична сила самостійно не братиме участі у чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів. «Не маючи можливості сформувати ефективної більшості у місцевих радах, ми не хочемо бути статистами у безглуздому і руйнівному для країни змаганні між популізмом та радикалізмом, на яке перетворилася українська політика, - йдеться у заяві Правління політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП».

За словами Ірини Грозенко, одного з лідерів громадської організації «ЗАСТУПа» на Чернігівщині, програма реформ “За рідну землю!”, збігається з програмними постулатами політичної партії «НАШ КРАЙ». Саме тому, представники «ЗАСТУПУ» на Чернігівщині вирішили приєднатись до партії «НАШ КРАЙ». 25 жовтня у лавах саме цієї політичної сили заступівці будуть боротись за депутатські мандати до рад усіх рівнів, на посади сільських, селищних та міських голів.

26 серпня відбулась публічна презентація партії “НАШ КРАЙ” на Чернігівщині, лідерами якої стали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та двічі губернатор, а нині заступник голови облради Валентин Мельничук. “Громади мають право самостійно розпоряджатися тим, що самі заробили, розвивати свої міста і села на свій розсуд відповідно до закону. Ми виступаємо за максимальне збереження і розширення прав нашого краю – Чернігівщини - в процесі децентралізації. Тільки так ми зможемо захистити рідну землю!”, - зазначив на презентації Валентин Мельничук.

Нині в усіх районах і містах області формуються команди партії «НАШ КРАЙ», і кожен може долучитись до вирішення важливих проблем свого села, селища, міста.

PR

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини