Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 11:30:06

“Наш край” допоміг Кіптям краще відсвяткувати День села

03.09.2015   10:48

За підтримки політичної партії ”Наш край” у Кіптях Козелецького району пройшов День села. Зі святковим концертом у місцевому будинку культури, виставкою народних майстрів, традиційними подарунками і частуванням для всієї громади і численних гостей свята.

Село Кіпті -  відоме не лише жителям нашої області, а й усім, хто буває в Україні бодай проїздом, адже цей населений пункт розташований на перетині шляхів державного значення.

 

Ще одна особливість Кіптів у тому, що в селі є свій «президент Кучма». Так місцеві жителі іноді жартома називають свого сільського голову Володимира Кучму, який очолює територіальну громаду уже півтора десятиліття і нині представляє команду політичної партії «Наш край»  на місцевих виборах.
 
 Для односельців Володимир Кучма – авторитетна  людина, тому й обирають його керівником своєї громади стільки років поспіль. Вміло господарює, знає, як залучити на територію додаткові кошти і на що їх витратити.
 
”Ми абсолютно самодостатні, не потребуємо жодних дотацій, адже бюджет сільської ради становить майже 2 мільйони гривень. Отож ми можемо дозволити собі безболісно вирішувати значну кількість соціальних питань”, - хвалиться керівник.
 
Оскільки  Володимир Кучма працював і в освіті, і у виконавчій владі, і в органах місцевого самоврядування - то не за чутками знає і господарські, і соціальні потреби свого краю. І щоб на них працювати, приєднався до команди партії «Наш край», знайшовши у ній однодумців у справі розвитку місцевої громади.
 
”Політична сила, з якою я йду на вибори, зібрала під своїми прапорами багатьох досвідчених керівників територіальних громад, у тому числі й сільських голів. Це – люди, які роблять конкретні справи, і мені з ними по дорозі», - говорить Володимир Кучма. – Для мене велика честь, і водночас відповідальність бути в одній команді із мером Чернігова Олександром Соколовим, досвідченим господарником Валентином Мельничком, які очолюють “Наш край” у нашому регіоні.”
 
Жителі Кіптів на чолі з сільським головою виявили ініціативу зробити своє село центром майбутньої об’єднаної громади. Вони покладають великі надії на реформування системи влади з наданням громаді більших прав і повноважень.

 

PR

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини