Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:35:11

“Наш край” допоміг Кіптям краще відсвяткувати День села

03.09.2015   10:48

За підтримки політичної партії ”Наш край” у Кіптях Козелецького району пройшов День села. Зі святковим концертом у місцевому будинку культури, виставкою народних майстрів, традиційними подарунками і частуванням для всієї громади і численних гостей свята.

Село Кіпті -  відоме не лише жителям нашої області, а й усім, хто буває в Україні бодай проїздом, адже цей населений пункт розташований на перетині шляхів державного значення.

 

Ще одна особливість Кіптів у тому, що в селі є свій «президент Кучма». Так місцеві жителі іноді жартома називають свого сільського голову Володимира Кучму, який очолює територіальну громаду уже півтора десятиліття і нині представляє команду політичної партії «Наш край»  на місцевих виборах.
 
 Для односельців Володимир Кучма – авторитетна  людина, тому й обирають його керівником своєї громади стільки років поспіль. Вміло господарює, знає, як залучити на територію додаткові кошти і на що їх витратити.
 
”Ми абсолютно самодостатні, не потребуємо жодних дотацій, адже бюджет сільської ради становить майже 2 мільйони гривень. Отож ми можемо дозволити собі безболісно вирішувати значну кількість соціальних питань”, - хвалиться керівник.
 
Оскільки  Володимир Кучма працював і в освіті, і у виконавчій владі, і в органах місцевого самоврядування - то не за чутками знає і господарські, і соціальні потреби свого краю. І щоб на них працювати, приєднався до команди партії «Наш край», знайшовши у ній однодумців у справі розвитку місцевої громади.
 
”Політична сила, з якою я йду на вибори, зібрала під своїми прапорами багатьох досвідчених керівників територіальних громад, у тому числі й сільських голів. Це – люди, які роблять конкретні справи, і мені з ними по дорозі», - говорить Володимир Кучма. – Для мене велика честь, і водночас відповідальність бути в одній команді із мером Чернігова Олександром Соколовим, досвідченим господарником Валентином Мельничком, які очолюють “Наш край” у нашому регіоні.”
 
Жителі Кіптів на чолі з сільським головою виявили ініціативу зробити своє село центром майбутньої об’єднаної громади. Вони покладають великі надії на реформування системи влади з наданням громаді більших прав і повноважень.

 

PR

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини