Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 09:24:30

Відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики

07.03.2012   09:59

6 березня у Козелецькому районі відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, яке розглянуло питання “Про стан та заходи профілактики наркоманії в Чернігівській області”.

Участь у роботі комісії, яку провела її голова Олена Дмитренко, взяли голова районної ради Володимир Пономаренко, голова районної держадміністрації Леонід Мисливець, представники правоохоронних органів області, оздоровчих та освітніх закладів.

Питання, винесене на порядок денний, вкрай турбує всіх мешканців області. Неодноразово воно порушувалося і на пленарних засіданнях обласної ради. Адже, хоча упродовж 2010-2011 років правоохоронними органами Чернігівщини і вживалися заходи щодо запобігання поширення наркоманії, ситуація у сфері незаконного обігу наркотичних засобів залишається напруженною. Як зазначали виступаючі, протягом 2011-го за незаконні операції з наркотиками було порушено 998 кримінальних справ, а за збут – 396.

Найбільшу кількість таких злочинів було викрито працівниками Чернігівського міського відділу УМВС – 161, Прилуцького МВ УМВС – 33, Ніжинського МВ УМВС – 28, Козелецького районного відділу УМВС – 27, найменшу – працівниками Срібнянського, Талалаївського – 3, Куликівського – 4, Борзнянського, Носівського, Сосницького районних відділів – 5.

Відповідну інформацію щодо профілактичних заходів, пов’язаних з наркоманією, членам постійної комісії надали начальник Козелецького РВ УМВС Михайло Грищенко, співробітник ОБНОН УМВС України в області Максим Піщур, прокурор Козелецього району Олег Сліпачук та головний лікар Козелецької ЦРЛ Олександр Сорочук.

Після детального обговорення питання порядку денного депутати прийняли відповідні рекомендації. Зокрема, обласній прокуратурі та обласному управлінню МВС пропонується вжити організаційних і практичних заходів щодо покращання роботи з протидії наркозлочинності, виявлення та перекриття каналів постачання наркосировини в область; посилити контроль за додержанням вимог чинного законодавства з боку посадових осіб сільгосппідприємств, які здійснюють культивування маку опійного на території області; спільно із зацікавленими відомствами активізувати роботу з виявлення та попередження фактів незаконного обігу наркотичних засобів, в тому числі і на території розважальних закладів.
Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації – вжити заходів щодо укомплектування всіх наркологічних кабінетів при районних лікарнях області лікарями-наркологами, а управлінню освіти і науки ОДА – посилити контроль за роботою педагогічних колективів по проведенню профілактичних заходів у навчальних закладах щодо недопущення вживання і розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин серед учнівської молоді.

Останні новини Чернігівщини

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:08

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 08 грудня по 8:00 09 грудня 2021 року