Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 06:19:18

Опозицію відмовляють від походу на вибори декількома колонами

07.03.2012   09:49Агенцiя

Громадські та політичні організації Чернігівщини і Донеччини звернулися до опозиції із закликом йти на вибори єдиним списком.

Відповідні заяви були підписані 5 березня під час круглих столів, які відбулися в обласних центрах, повідомляє прес-служба ГІ “Оновлення країни”.

Серед підписантів – громадська ініціатива “Оновлення країни”, Чернігівська обласна організація та Макіївська міська організація політичної партії “За Україну!”, Чернігівська крайова організація Української республіканської партії, Чернігівська міська організація “Українська студентська спілка”, Харцизька міська організація “Нашої України”, представники Харцизької організації “Фронту Змін” та інші

У спільній заяві активісти Чернігівських громадських та політичних організацій висловлюють свою незгоду з ідеєю “походу опозиції на вибори декількома колонами”. Вони вважають таке рішення помилковим та таким, що несе загрозу Україні.

“Тільки єдиний опозиційний список може здобути перемогу на парламентських виборах і забезпечити основу для перемоги проукраїнського кандидата на строкових або дострокових президентських виборах. Ми закликаємо об’єднатися всі патріотичні сили, які входять у КОД!”, – йдеться у заяві.

Громадсько-політичні діячі Донеччини закликали опозицію до створення єдиної проукраїнської партії, адже, на їх думку, старі партійні форми вичерпали себе.

“Потрібно переосмислити організаційні та ідеологічні основи демократичного руху. Насамперед, йдеться про створення єдиної опозиційної партії, об’єднаного національного демократичного руху, до якого мають увійти не лише політики, а й авторитетні громадські діячі”, – йдеться у заві донеччан.

Крім того, активісти заявили про формування громадської мережі “Український вибір”, яка має на меті підтримати на місцевому рівні ініціативи КОД та спільно боротися за чесні вибори.

http://www.unian.net/ukr/news/490250-opozitsiyu-vidmovlyayut-vid-pohodu-na-vibori-dekilkoma-kolonami.html

Останні новини Чернігівщини

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області 12:17

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 12:08

Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті 11:45

Чернігівським районним судом Чернігівської області за результатами розгляду протоколу про вчинення військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 – 15 ч. 2 КУпАП, майора ЗСУ, виконуючого обов’язки командира військової частини, яка дислокована на Чернігівщині, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді 11:31

Публічна бібліотека у Менській громаді – це 200 квадратних метрів сучасного, світлого та активного простору. Тут залюбки проводять час дорослі і діти, мами з малечею, старші жителі та гості, які приїхали у справах або відпочити.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини