Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 липня, 12:32:44

У Чернігові набір до патрульної поліції стартує 13 вересня

31.08.2015   08:09Агенцiя

Глава МВС Арсен Аваков у своєму блозі на Українській правді повідомив, коли нова патрульна поліція з'явиться у обласних центрах України до кінця поточного року.

Так, за його словами, у Харкові 800 патрульних заступають на службу 26 вересня, другий потік - 270 осіб, які пройшли конкурсний відбір кандидатів, починає навчання 30 вересня. Загалом у харківському патрулі працюватиме близько 1100 поліцейських.

У Миколаєві патрульна поліція стартує 19 грудня, складуть присягу і вийдуть на вулиці міста 600 поліцейських.

У Луцьку старт заплановано на 21 грудня, в Ужгороді - Мукачевому поліція стартує 23 грудня, патруль забезпечить порядок У містах і на трасі, яка їх з'єднує.

У Хмельницькому та Дніпропетровську патрульна поліція стартує 26 грудня, присягу складуть 250 патрульних та 1100 патрульних відповідно.

Окрім того Аваков повідомив, що анонсував старт набору до нової патрульної поліції ще у 20 містах: "Івано-Франківськ - 3 вересня, Вінниця - 6 вересня, Чернігів - 13 вересня,  Херсон - 15 вересня, Черкаси - 21 вересня, Кременчук - 21 вересня, Полтава - 23 вересня,Слов'янськ - Краматорськ - 26 вересня. Житомир - 2 жовтня, Чернівці - 4 жовтня, Рівне - 6 жовтня, Запоріжжя - 10 жовтня, Тернопіль - 14 жовтня, Кіровоград  та Кривий Ріг - 22 жовтня, Сєвєродонецьк - Лисичанськ - 29 жовтня, Маріуполь - 5 листопада, Суми - 7 листопада.

При цьому глава МВС зазначив, що у Слов'янську, Краматорську, Сєвєродонецьку і Лисичанськи патруль буде "особливо ввічливим та сильним", а у Маріуполі - "найсильнішим і ввічливим".

За словами Авакова, крім того, у Києві, Львові та Одесі, де патрульна поліція вже приступила до роботи, буде оголошено додаткові набори, найближчий з яких відбудеться у Києві.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини