Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 19:20:47

Питання виконання законодавства про доступ до публічної інформації

28.08.2015   09:22Агенцiя

Чергова експертна зустріч в режимі он-лайн з представниками Кабінету міністрів України відбулася 27 серпня 2015 р.

Експерти та фахівці Секретаріату Кабміну обговорювали план дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2014-2015 роках. За допомогою веб-зв’язку до участі в зустрічі мали нагоду долучитися представники обласних державних адміністрацій, громадських організацій та ЗМІ з Чернігова (на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів), Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави та Харкова.

Під час зустрічі йшлося про поточний стан у сфері виконання Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», зокрема, про кількість, обробку та надання відповідей на публічні запити фізичних та юридичних осіб. При цьому увага зверталася на проблему своєчасного оновлення інформації на сайтах органів влади, питання щодо форми та термінів збереження інформації про публічні запити та як діяти у випадках, коли один і той же запит надходить по кілька разів.

Окрім цього, обговорювалося впровадження Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних». Фахівців цікавили питання щодо переліку наборів відкритих даних, організації роботи з ними та їх розміщення на порталах органів влади.

ЦППК

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини