Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 18:18:58

Депутати розглянули стан надходження платежів від оренди комунального майна

27.08.2015   07:30Агенцiя

26 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

В роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним депутати розглянули питання про стан надходження орендних платежів від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області за перше півріччя 2015 року.

Зокрема, станом на 1 липня 2015 року орендодавцями майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області виступали 40 закладів, установ, підприємств, якими укладено 408 договорів оренди майна.

У першому півріччі 2015 року орендарями сплачено 4 231,5 тис.грн орендних платежів, що більше аналогічного показника минулого року на 1 595,2 тис.грн.

Згідно з діючим нормативом розподілу, безпосередньо до обласного бюджету перераховано 1 642,0 тис.грн, що на 755,5 тис.грн більше показника 2014 року, решта орендних платежів у сумі 2 589,5 тис.грн залишилась у розпорядженні комунальних підприємств, установ, закладів – орендодавців майна, для використання їх у порядку, встановленому діючою Методикою розрахунку та порядком використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

Станом на 01.07.15 загальна сума заборгованості з сплати орендних платежів склала 436,6 тис.грн. Орендодавцями майна вживаються відповідні заходи щодо стягнення заборгованості в установленому законодавством порядку:

- судові накази про стягнення заборгованості на суму 151 тис.грн. перебувають на примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби;

- позовні заяви про стягнення заборгованості з орендніої плати на суму 127 тис.грн перебувають у провадженні господарських судів;

- кредиторські вимоги в сумі 58,1 тис. грн включені до реєстру кредиторів у справі про банкрутство боржника – ТОВ «Білекспомеблі»;

- щодо решти заборгованості орендодавцями майна проводиться відповідна претензійна робота та готуються матеріали стосовно стягнення орендної плати в судовому порядку.

За результатами розгляду даного питання комісія рекомендувала управлінню комунального майна обласної ради:

- вжити додаткових заходів впливу на орендарів, які систематично допускають порушення договірних зобов'язань в частині своєчасної сплати орендної плати, в тому числі шляхом припинення орендних відносин;

- продовжити контроль за своєчасним надходженням орендної плати та погашенням існуючої заборгованості.

Також постійною комісією розглянуто питання про встановлення зменшеного розміру орендної плати, списання та передачі основних засобів та інші, по яких прийняті відповідні зауваження та пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року