Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:33:33

Соколов та Мельничук приєдналися до партії "Наш край"

26.08.2015   16:02Агенцiя

Міський голова Чернігова Олександр Соколов та заступник голови Чернігівської облради Валентин Мельничук заявили, що будуть брати участь у місцевих виборах від партії "Наш край".

Про це Соколов та Мельничук заявили 26 серпня на прес-конференції в Чернігові.
 
Валентин Мельничук, який три роки працював губернатором області, вважає, що Чернігівщина в цій партії буде рівною серед рівних.

"В партії "Наш край" не буде поділу на більш важливі міста – столицю, мільйонники, обласні та промислові центри і та начебто менш важливі малі міста та села. Кожна громада матиме представництво в партії і матиме право голосу. Тому що в цій партії розуміють, що Україна починається з рідного краю", - розповів Мельничук.

"Я впевнений, що на місцевих виборах люди діла з "Нашого краю" переможуть популістів з їхніми мішками гречки", - додав Мельничук.

Олександр Соколов зазначив, що надмірна політизація більшості сфер життя країни, вплинула на вибір політичної сили, з якою він піде на вибори.

"Я йтиму від сили, де лідери не київські партійні вожді, а люди справи, які переживають за свій край та знають, як зробити життя людей кращим. Я йду на вибори з партією "Наш край", яка об'єднує мерів та регіональних лідерів", - пояснив Соколов.

30 липня в Києві була презентована нова політична сила "Наш край", яка представлятиме інтереси регіонів. Про приєднання до партії вже заявили більше 30 мерів і регіональних лідерів. Процес приєднання триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.