Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 03:11:58

Жителі Чернігівщини підтримали АКЦІЮ Опозиційного блоку "ЗА МИР І РОЗВИТОК"

25.08.2015   16:48Агенцiя

24 серпня, у День незалежності України, Чернігівщина приєдналася до Всеукраїнської акції "Опозиційного блоку" зі збору підписів за Мир і Розвиток України.

Збір підписів - це спосіб об'єднатися всім кому небайдуже те, що завтра буде з країною.

Сьогодні, через десятиліття миру і безпеки в умовах нестабільності і хаосу, українці вкладають зовсім інший зміст у такі прості й звичні слова як «мир», «благополуччя» і «впевненість».

Коли всі розуміють, що війна - це шлях в нікуди, що не існує військового вирішення конфлікту, коли матері не знають, за що гинуть їхні сини, люди впевнені тільки в одному - Уряд не збирається припиняти війну, він не чує людей. Тільки команда Опозиційного блоку виступає за Мир. Кожен підпис під Маніфестом за Мир і Розвиток - це реальний крок до миру. Це єдиний спосіб для кожного українця бути почутим.

«Наша мета зібрати мільйон підписів за мир в Україні і, таким чином, продемонструвати владі, що головне для країни - це мир. Без цього неможлива модернізація ні економіки, ні соціальної сфери, ні освіти, ні охорони здоров'я. Сьогодні наші пункти збору підписів працюють у Чернігові, але вже найближчим часом вони охоплять всю область »- заявив Анатолій Мирошниченко, голова регіональної організації Політичної партії  «Опозиційний блок »в Чернігівській області. Він також зазначив, що акцію вже підтримали громадські організації, громадські активісти і пересічні громадяни області.

«Опозиційний блок відкрив списки для всіх, хто готовий діяти і у кого є конкретні пропозиції щодо розвитку його міста, області, тих, хто готовий разом з опозицією боротися за мир, за розвиток України. Якщо ви самі хочете реалізовувати свою програму - приходьте до нас. Ми об'єднуємося з  тими, кому потрібен мир і кому нічого втрачати, крім України. Разом ми переможемо! », - Заявив Анатолій Мирошниченко.

 Символом громадського руху «За Мир і Розвиток» стала «МІРка» ( в повсякденному житті прищіпка),  якою можна прищепити хабарника, зробити щеплення проти корупції, а також якою можна об’єднати людей, регіони та цілу країну.
 

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини